Populární legíny mnoha barev a vzorů

Legíny patří mezi velmi populární módní kousky, zejména u mladých žen a dívek. Nosí se hojně už několikátou sezonu. Jde o spodní díl oblečení, který těsně obepíná nohy, něco mezi punčochami a kalhotami. Pěkně zdůrazňují vysportovanou postavou, ale v kombinaci se šaty, sukní nebo delší tunikou si je mohou dopřát i ženy plnoštíhlé. Staly se nejen oblíbenou součástí módních outfitů, ale také se nosí na sport. To se pak jedná o speciální sportovní legíny. Mezi nejprodávanější patří legíny černé, dále to jsou vzorované legíny a další barevné provedení. Trendy a ne pro každého jsou galaxy legíny s kosmickým potiskem hvězdné oblohy, které zaručeně upoutají pozornost. Jde o výrazný kousek oblečení, který stačí doplnit jednoduchým delším tričkem, sukní nebo tunikou a můžete vyrazit.

Tříčtvrteční legíny pro teplé dny

Legíny se nosí po celý rok. V létě můžete vyměnit klasické provedení za tříčtvrteční legíny. Pořídit si je můžete v mnoha barvách, krásně vypadá třeba mint barva nebo smaragdově zelená. Vždy je důležité dobře zvolit vršek oblečení a také boty, aby celek vypadal dobře, nikoliv nevkusně nebo neforemně. Ne vždy upnutý styl těchto kalhot sluší, a ne každé ženě zalichotí výrazný vzor nebo potisk.  Vhodní je nosit k legínám delší topy, svetry nebo šaty, které zakryjí boky. Pozor si dejte na průsvitné materiály a pořizujte pouze kvalitní legíny s pevného materiálu, který neprosvítá a není pod ním vidět spodní prádlo.

Dlouhé legíny jsou mnohostranně kombinovatelné

Asi nejlichotivější působí černé dlouhé legíny. Ty středně dlouhé vypadají nejlépe na dlouhonohých vysokých dívkách, jinak totiž mohou opticky nohy zkrátit. U žen se štíhlýma dlouhýma nohama vypadají dobře i jiné barvy. Pozor na lesklé materiály, mohou opticky rozšiřovat. Nezapomeňte, že legíny nenahrazují kalhoty. Pokud je chcete mít s kratším vrškem, raději zvolte kalhoty typu jeggins.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name