Při potížích s počítačem pomůže Servis PC Praha 4

Máte potíže s počítačem? Je to nemilá situace, ale pravděpodobně má řešení. Vsaďte na odbornou opravu za bezkonkurenční cenu, s přátelským přístupem a vysokou rychlostí. Asus Servis Praha opravuje všechny počítače a notebooky, nejen značky Asus. Zajišťuje komplexní servis a také doplňkové služby. Může se jednat o servis a opravy monitorů, příslušenství a doplňků, jako jsou třeba tiskárny. Žádaná je i záchrana a obnova dat.

Pozáruční opravy i pravidelný servis PC všech značek

Servis PC Praha 4 je tu pro vaše pozáruční opravy PC a notebooků všech známých i méně známých značek. To ale zdaleka není vše. Oblíbenou službou je komplexní a pravidelný servis stolních PC a servis notebooků Praha 4, který má využití nejen ve firmách. Prodlouží život počítače, odstraní i nepostřehnutelné závady jako jsou trojští koně nebo znečištěné větráky, a ve finále vám ušetří peníze a starosti s kupováním nových PC.

Poradenství při koupi výpočetní techniky

Kupujete nový počítač nebo příslušenství k němu? Nemáte nikoho na koho se obrátit s prosbou o radu? Pro lidi, kteří výpočetní technice nerozumějí, může být výběr nového PC náročný, neví, podle čeho se orientovat a co pro ně bude nejlepší. Asus Servis se kromě oprav PC Praha 4 zabývá i pomocí při výběru a nákupu nových počítačů. Pokud vám tedy starý počítač dosloužil, nebo je oprava nerentabilní, poohlédněte se po novém s pomocí odborníků, kteří vám pomohou i s programovým vybavením a instalacemi. Nemusíte se bát ani ztráty dat, všechna potřebná ze starého PC vám mohou být zkopírovaná do nového počítače.

Záchrana dat i nové instalace

Opravy notebooků Praha 4 znamenají i záchranu dat a jejich obnovu. Jedná se totiž o jednu z nejčastějších situací. Pokud odejde počítač, nejvíce nás ve valné většině případů mrzí data, která jsme v něm měli. Většinou ale není třeba zoufat, a záchrana se nakonec podaří. Potřebujete do svého nového PC nainstalovat operační systém? Nebo chcete přeinstalovat ten stávající? Instalace windows Praha 4 probíhá rychle a profesionálně. Nejprve je nutné zazálohovat důležitá data. Kompletně se odstraní stávající softwarové vybavení a naistaluje nové, včetně ovladačů a aplikací v nových verzích.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name