Raw stravy se nemusíte bát

Živá neboli jiným názvem také raw strava se dnes dostává do povědomí a stále více lidí se tímto směrem vydává. O co se vlastně jedná? Tepelně upravené potraviny se nahrazují v co největší míře těmi čerstvými, které není třeba tepelně opracovávat, a které si zachovávají co nejvíce prospěšných živin. Živá strava je pro naše tělo přínosem, lépe se tráví a dokonce nám pomůže s mnoha neduhy. Hodně lidí považuje tento styl stravování za příliš velkou změnu, které nejsou schopni. Samozřejmě je třeba postupovat po malých krocích, nahrazovat vařené jídlo syrovím pozvolna. Je to asi nejlepší cesta, jak vytrvat a tělu prospět, ne mu způsobit šok.

Konzumujte co nejvíce čerstvé a syrové potraviny

Tepelně upravované jídlo nám neprospívá, ztrácí svou životní sílu a nejlepší je konzumovat co nejvíce potravin čerstvých. Za vitariána se můžete považovat, pokud konzumujete syrovou stravu ze 75 procent a více. Aby t bylo za 100 procent, je třeba hodně odhodlání, zpočátku i sebezapření a především znalostí, abychom tělu dodali vše, co potřebuje. Stravovat se vitariánsky nemusí znamenat vzdát se dobrých chutí, ani mlsání. Existuje mnoho zdravých dobrot. Oblíbené jsou čokolády raw, různé tyčinky a sušenky raw, které nejen že skvěle chutnají a zaženou chuť na sladké, ale ještě k tomu dodají našemu tělu hodně živin. K mlsání ve slaném stylu se hodí zdravé krekry a chipsy, vyrobené převážně ze zeleniny, chutnají báječně, a nemusíte mít výčitky svědomí, když si je dopřejete.

Obchod, který vám pomůže stravovat se vitariánsky

Kde nakupovat, pokud se stravujeme vitariánsky? Nápomocný může být online obchod s živou stravou, kde nakoupíte mnoho zajímavých potravin a přísad. Pro vitariány jsou důležité za studena lisované kokosové oleje bio raw, a mnoho dalších druhů jako sezamový, olivový nebo s chia semínek. Obsahují totiž mnoho prospěšných tuků a dalších živin. Skvělou potravinou jsou řasy, a mnoho dalších zelených potravin. Obsahují velké množství živin a dodají našemu tělu vše potřebné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name