Revize-elektro-praha.cz

Published by Bouchner on

Bezpečným, prověřeným a pokaždé dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní hale nebo třeba administrativní budově zrealizuje revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je spol. Elektro Revize Praha. Firma Revize Elektro Praha zajišťuje všechny revize elektroinstalace v Praze, ale i celé České republice za použití nejmodernější techniky.

Revize Elektro Praha – váš spolehlivý partner pro revize

Společnost revize-elektro-praha.cz provádí měření vysokého a velmi vysokého napětí, pracuje na opravách a montážích v rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Společnost pak provádí také montáže, elektrorevize či opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6. Nezapomíná se ani na měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů a plnění přístrojů plynem.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem daná revize elektrospotřebičů je třeba kvůli bezpečnosti práce, zdraví i ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž podle zákona povinen nechat provést revize elektrospotřebičů a také revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Do revizních karet jsou pak zaznamenávány naměřené hodnoty.

Zrevidujte hromosvody u vás doma

Blesk je nebezpečí pro stavby, občany, zařízení, inženýrské sítě a instalace, a právě proto se v rámci ochrany instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při instalování nového hromosvodu se realizují takzvané výchozí revize. Periodické revize hromosvodů se provádějí každé 4 roky a po hávarii jsou potřeba mimořádné revize hromosvodů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *