Scientologická církev Berlin v Německu

Budova Scientologické církve v Německém Berlíně

Budova Scientologické církve v Německém Berlíně

Ačkoliv by fakt, že Německo je velmi průmyslová a technologicky moderní země mohl nahrávat převážně materialistickému pojetí světa obyvateli Německa není tomu tak. V Německé spolkové republice se mnoho desítek tisíc lidí zajímá o tak duchovní věc jako je Scientologie. Co ale je Scientologie?
Scientologie vznikla v USA v roce 1954 a dnes ji jsou jejími příznivci miliony lidí, mezi nimi i hollywoodské celebrity jako Tom Cruise nebo John Travolta a řada dalších. Co na ní všichni vidí? V čem je jiná než ostatní náboženství nebo duchovní směry a filozofie? Co může Scientologie nabídnout lidem?

Hlavním mezníkem je rok 1950, kdy americký filozof, humanista a spisovatel L. Ron Hubbard (narodil se v roce 1911 a zemřel v roce 1986) vydal knihu Dianetika – moderní věda o duševním zdraví. Knihy Dianetika se prodalo celosvětově několik desítek milionů výtisků a stále je to nejprodávanější kniha o duševním zdraví. Dianetika podávalScientologická církev Hamburg v Německé spolkové republicea čtenářům, jak dosáhnout „duchovního zdraví“ a nesmrtelnosti. Ti kdo absolvovali terapeutický postup obsažený v knize Dianetika za zhruba 20 – 50 hodin terapie, která se nabývá v terminologii Dianetiky auditing zjistili, že jejich potíže (psychosomatické nemoci, příčina traumat a ztrát a pod.) pocházejí velmi často ne z období tohoto života, ale naopak často z minulých životů. Toto zjištění přivede člověka ke zjištění, že není tělem, ale duchovní bytostí, které žije jeden život v jednom těle a další život v dalším těle a tak dále. Prostě potvrzení principu reinkarnace, který je známý východním náboženstvím jako je budhismus člověku ukáže na základě vybavení si jeho vlastních vzpomínek, že je duchovní bytost. Toto není něco o čem by ho někdo přesvědčil a čemu by jedinec věřil, ale je to jeho zjištění konkrétních událostí co člověku absolvujícím Dianetický auditing dá jasný hmatatelný důkaz. V Německé spolkové republice je mnoho organizací ve kterých se lze seznámit s tím jak provádět Dianetický auditing a které navíc dodávají kurzy pro zlepšení života, pro překonání stavů, kdy jde život chvíli nahoru a pak strmě dolů a mnoho dalších kurzů. Scientologické kurzy pomáhají člověku načerpat vědomosti o tom jak funguje lidská mysl a jak účinně zvládat problémy na základě pochopení anatomie vzniku problémů. Scientologie dodává komunikační kurzy, kurzy jak být dobrým rodičem, jak udržet partnerský vztah, jak efektivně studovat a podobně. Scientologie v Německé spolkové republice je representována dlouhou řadou Scientologických organizací, které můžete navštívit a začít v nich Scientologii nebo Dianetiku studovat.

 

Berlin Scientology Kirche Berlin e.V.
Otto-Suhr-Allee 30-34
Berlin, 10585
tel. 030-364 07 60
Germany

München Scientology Kirche Bayern e.V.
Beichstrasse 12
München, 80802
Germany
tel. 089 386070

Scientologická církev Hamburg v Německé spolkové republice

Hamburg
Scientology Kirche Hamburg
Domstrasse 9
Hamburg,  20095
Deutschland
tel. 040 35 600 70

Leipzig Mission Der Scientology Kirche
Leipzig
Klossaer Strasse 22
Jessen OT Klossa, 06917
tel. 0152 33 72 19 75
Germany

Scientology Kirche Celebrity Centre Rheinland e.V.
Wiesenstrasse 134
Düsseldorf,  40549
Deutschland
tel. 0211-38-750

Scientology Kirche Hannover e.V.
Odeonstrasse 17
Hannover,  30159
Deutschland
tel. 0511-1611289


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name