Scientologie je přítomná v Berlíně

Budova Scientologické církve v Německém Berlíně

Budova Scientologické církve v Německém Berlíně

Berlínská organizace Scientologické církve sídlí v moderní budově ze skla a oceli o sedmi patrech a celkové rozloze 4000 metrů čtverečních, která se nalézá v samém centru Berlína ve čtvrti Charlottenburg. Slavnostního otevření nové budovy Scientologické církev v Berlíně se účastnilo 13. ledna 2007 více než 5000 scientologů a jejich hostů, kteří přijeli do Berlína z mnoha Evropských zemí. Scientologie už několik desítek let vyvíjí dlouhodobě svojí aktivitu v Německu a dalších evropských zemích. Na slavnostní otevření nové budovy Berlínské Scientologické církve dorazilo i několik desítek lidí z Česka a Slovenska. Nová budova Scientologické církve v Berlíně se nalézá na rohu ulic Otto-Suhr-Allee a Cauer. První scientologická organizace byla založena v roce 1954 ve spojených státech amerických. Zakladatelem Scientologie je americký filozof a humanista L. Ron Hubbard. Scientologická církev nabízí kurzy pro sebezlepšení kterých je dlouhá řada a zaměřují se na vyřešení široké škály problémů, které člověk může v životě potkat jako jsou komunikační kurzy, kurzy jak překonat stavy života, kdy jde život nahoru a pak prudce dolů, kurzy které vyučují studijní technologii a duchovní poradenství – auditing.

V nové budově Scientologické církve Berlín jsou v přízemí rozsáhlé informační panely informačního centra přístupné široké veřejnosti a vybavené audiovizuálními monitory, které podávají stručné a věcné informace o základech učení scientologie, jejích praktikách a aktivitách v Německu nebo přímo v Berlíně a celkově na celé planetě. Část informačního centra je zaměřená na podání informací o životě a úspěších zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda. Na informačních monitorech jsou také k vidění velmi úspěšné necírkevní Scientologické programy, které se zabývají bojem s negramotností, kriminalitou, úpadkem morálky a lidskými právy po celém světě.

Adresa Berlínské organizace Scientologické církve pro ta, kteří mají zájem poznat Scientologii na vlastní oči a udělat si o ní vlastní názor je:

Scientology Kirche Berlin e.V.
Otto-Suhr-Allee 30-34
Berlin, 10585
030-364 07 60
Germany


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name