Scientologie v Kanadě – Toronto Ontario

Scientologie je náboženství v jeho nejvyšším pravém významu, protože může přivést člověka k úplné duchovní svobodě a pravdě. Základní principy scientologie jsou tyto:
1) Jste nesmrtelná duchovní bytost. Vaše zkušenosti sahájí daleko za jednen lidský život. A vaše schopnosti jsou neomezené, i když nejsou plně v současné době realizováné.

2) Člověk je ve své podstatě dobrý. Snaží se přežít. Jeho vlastní přežití závisí na sobě a jeho bližních a dosažení bratrství s vesmírem.

Zakladatelem a autorem Scientologie je americký filozof, humanista a spisovatel L. Ron Hubbard, který se zabýval pátráním a objevování toho na jakých principech funguje lidská mysl, jaké jsou zákony myšlení a mezilidských vztahů. Zjistěte i vy co je příčinou úspěchu a neúspěchu a mechanizmem dobrých vztahů mezi lidmi. Scientologie nabízí cestu ke zvýšení osobních schopností a může vám přinést zvýšení kvality vašeho života. Scientologie přináši porozumění, znalosti a dovednosti jak zvýšit své osobní šance. Pomoci Scientologických kurzů na zlepšení života objevíte jak zvládat problémy, na které vám dosud mohly chybět nástroje a znalosti. Scientologie je o porozumění mysli a člověku. Scientologie pokud je správně používána vede k cestě ven z blidiště života ve kterém někteří lidé bolestně bloudí a hledají cestu k pochopení proč a jak na základní otázky, které se týkají jich samých a jejich života. Pokud jste někdy měli pocit, že nemůžete najít v životě cestu vpřed kupte si některou z knih o scientologii a ihned se pusťve do čtěni této knihy. Scientologie vám přinese pochopení toho jak se stát v životě úspěšnější a jak dokázat překonat překážky, které se dosud zdály být nepřekonatelné.

Zisk člověka, který šel do Scientologické církve Toronto řešit své problémy:

Přišel jsem sem abych zjistil, zda bych mohl něco udělat s krachujícím vztahem který jsem měl. Dobrovolník, který se mě ujal mi pomohl dostal se na kurz, který řešil právě toto – krachující partnerské vztahy. Byl jsem od té doby na službách a nyní dobrovolně sám pomáhám. Je to docela velká parta lidí. Určitě si přečtěte něco od L. Ron Hubbarda, aby jste věděli o čem mluvím. Jedna z nejlepších služeb, kterou jsem dostal je Saunový program. Je to služba, kde budete dělat rutinní cvičení, brát vitamíny, a chodit do sauny aby se vaše tělo zbavilo léků a toxinů. Potom jsem se cítil opravdu čistý a byl schopen zhubnout z nějakého důvodu snadněji.

Scientologická církev Toronto Kanada
77 Peter Street
Toronto, Ontario M5V 2G4
Kanada

otevírací doba:
Otevřeno každý den
Po-Pá 09:30 – 22:00
So-Ne od 10:00 do 18:00
Telefon: 416-925-2145


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name