Stříbrné a zlaté tetování imitující šperky

Dočasná zlatá a stříbrná tetování imitující šperky jsou žhavým hitem. Nejlépe vypadají právě na opálené pokožce. Pokud je zkombinujete s reálnými šperky nebo bižuterií, a také s barevnými vlasy vytvořenými barevnými křídami, bude výsledek dokonalý. Vyzdobit se můžete třeba na party, večírek, koncert, festival nebo k bazénu. Dočasná barevná, metalická nebo černá tetování se snadno aplikují a mohou vydržet i týden. Stačí je nalepit na odmaštěnou a suchou pokožku. Poté se po papíru přejede mokrým hadříkem nebo houbičkou, pokud není tetování mokré skrz na skrz, a papír se odlepí. Zůstane krásné tetování, které je možné pro delší výdrž ještě přepudrovat. Nevadí mu mytí vodou ani mazání tělovými mléky. Nejčastěji se jedná o náramkové nebo nártové tetování. Imitovat ale může i náhrdelníky nebo prstýnky.

Čím více, tím lépe

Nejoblíbenější je stříbrné a zlaté tetování ve formě proužků na ruku, které imitují náramky. U této formy zdobení platí, že čím více, tím lépe. Přeplácanosti se příliš bát nemusíte. Čím více jste opálené, tím lépe stříbrná a zlatá tetování vyniknou. V kombinaci s vyšisovanými vlasy, opálenou kůží a svěžím letním vánkem bude totiž efekt dokonalý. Tento typ zdobení si oblíbily i celebrity. Pořiďte si barevné, zlaté či stříbrné tetování jako největší světové hvězdy showbyznysu. Je jednoduché a efektní. Jeho aplikací strávíte jen pár vteřin. U proužků na ruku je potřeba dopředu si j přeměřit a individuálně zkrátit.

Tetování krajkové nebo svítící

Pokud se chcete ještě více odlišit, zkuste tetování krajka černá nebo bílá. Na disko nebo večerní party u bazénu je výbornou volbou svítící tetování, se kterým zaručeně zazáříte a vzbudíte pozornost. Šperky jsou v létě taky krásné, a v kombinaci s tímto tetováním skvěle vyniknou. Pokud vám ale v létě náramky, prstýnky a řetízky překážejí, nahraďte je skvělým tetováním. Kromě metalického lze zvolit i klasičtější černé nebo barevné tetování, případně i jejich kombinace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name