Univerzální komíny

Lidé potřebují ke svému životu teplo, komfort žití se již v pravěku podstatně zlepšil objevem ohně. Konečně bylo teplo, teplé jídlo a ochrana před zvěří. Dnes už ohni takový význam nepřikládáme, přitom má pro nás stále zásadní význam. Možná dokonce stále větší a větší vzhledem k tomu, že cena energií kontinuálně roste, a velké množství domácností proto přechází na topení tuhými palivy. To však vyžaduje zodpovědný přístup také k odvodu spalin. Nerezové komíny se stávají stále oblíbenějšími, protože při odvodu spalin pracují naprosto spolehlivě, vyznačují se výraznou odolností a pevností a mají velmi dlouhou životnost.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit náklady za vytápění, je ideální volbou topení tuhými palivy. Nejčastěji se používají krby a kamna, protože ty jsou designově řešené a v interiéru vám vytvoří stylový doplněk. Komín však potřebují všechna topidla, která spalují. Ovšem pozor, záleží na typu spalin, zde platí, že není komín jako komín. Máte-li zděný komín a chcete topit tuhými palivy, je třeba zkontrolovat, v jakém stavu se nachází. Spaliny z tuhých paliv jsou totiž poměrně agresivní a mohou povrch komínu výrazně narušit. Proto je vhodné použít nerezový komín k vyvložkování komínu stávajícího nebo jako samostatný nový komín.

Nerezový komín sestává z nerezové oceli, takže je mnohem odolnější než zděný, úspěšně odolává působení kyselých kondenzátů a dalších chemických látek, které vznikají při spalování tuhých paliv. Nerezový komín představuje díky odolnosti a lehkosti materiálu revoluční krok ve vývoji komínů a komínových vložek. Komíny-nerez.cz vám nabídnou nejrůznější nerezové komíny, komínové vložky, celé systémy i jednotlivé díly. Můžete si tak odvod spalin vybudovat přesně podle vašich potřeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name