Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Pomýšlíte na pořízení nové podlahy do své kuchyně, do obýváku či do dětského pokoje? Dnes se těší velké popularitě třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Vinyl je všestrannou krytinou, která se dá položit do každé místnosti. Mezi největší přednosti této krytiny patří velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a především příznivá cena.

Proč pořídit vinylovou plovoucí podlahu?

U vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat i s označením PVC, která ale zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tato krytina je dostupná v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Zakoupit si můžete celé role, čtverce nebo lamely, záleží jen na představě, kterou máte při pořizování vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – tyto vinylové plovoucí podlahy dnes zakoupíte po celé České republice. Doporučujeme vám ovšem vybrat si podlahu na vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat z rozsáhlé nabídky.

A co třeba dřevěné podlahy?

Dřevěné masivní podlahy jsou klasikou, kterou naleznete nejenom ve starších domácnostech. V současné době jsou pořád populární, ačkoliv jim konkurují PVC krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak určitě není tak náročná, jak třeba může na první pohled působit. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Mají výtečné tepelné vlastnosti, disponují skutečně dlouhou životnost a samozřejmostí je také rozsáhlý výběr povrchových úprav. Pořiďte si tedy i vy dřevěnou podlahu. Brno, respektive Tišnov u Brna, je sídlem společnosti Podlahy Stylefloor, kde je možné si vše prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy je možné vybírat i z pohodlí svého domova. Můžete si tak promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva, marmolea, jistě tzv. nešlápnete vedle. V oblasti podlahových krytin je pak rozhodně z čeho vybírat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name