Vyměňte omšelý nábytek za český designový nábytek

Už vás omrzely starodávné sektorové soupravy, nebo se vám jenom nechce skládat nábytek z Ikey? Máme pro vás jednoduché řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato společnost nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, lakovaný a masivní nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Pravidelné akční slevy pak potěší každého zákazníka.

Český nábytek na míru je zárukou kvality

Všechny produkty pochází z dílny českých výrobců, kteří v úzké spolupráci s designéry navrhují originální nábytek. Pro speciální interiéry si pak můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly jsou vyvedeny v masicu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou precizní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek od spol. Polstrin Design

Moderně originální i střízlivější typologie, široká nabídka barev, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek Polstrin Design. Pokud se zaměříte na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je možné je vzájemně propojovat a kombinovat. Jestliže se vám třeba konkrétní sedací souprava nevejde do místnosti, s radostí vám navrhneme nábytek na míru. Vyberte si jen kůži nebo textilii, a konkrétní souprava bude potažena podle vašich přání.

Pořiďte si kvalitně zpracovaný ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak povětšinou potaženy látkou, koženkou, nebo například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velkým hitem, a není “přeplácaný”.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name