Wellness Čeladná – víkend v Beskydech

Přemýšlíte, kam vyrazit na víkend se svou drahou polovičkou? Beskydské rehabilitační centrum Čeladná nabízí řadu wellness programů, na kterých si budete připadat jako v lehátku na opuštěném ostrově s letním vánkem a šuměním moře.

čeladná

Wellness centrum Larawellness se nachází v srdci Valašska blízko Frenštátu pod Radhoštěm a Rožnova pod Radhoštěm. Kromě blahodárných masáží, plavávání bazénu nebo pobytu v solné jeskyni tak můžete poznat krásy východní Moravy na vlastní kůži. Velmi oblíbenou turistickou destinací je Muzeum v přírodě přímo v Rožnově pod Radhoštěm. Architektonickým skvostem jsou všudypřítomné pustevny, zajímavé jsou i staré usedlosti, kovárna, dílna řemesel nebo stále funkční mlýn. Nezapomeňte požádat mlynáře o tu známou historku, když bude pršet a točí se mlýnské kolo.

Wellness centrum v Čeladné poskytuje tyto relaxační procedury:

 • plavání v bazénu
 • masáže (lávovými kameny, thajské, klasické, medové)
 • fitness
 • solná jeskyně
 • tepidarium
 • finská sauna

Plavání v bazénu není jen tak ledajaké, přímo z vodní plochy se plavci mohou kochat okolními panoramaty beskydských vrcholků. Z bazénu je přímo vstup do parní lázně a tepidaria. Tepidarium není tak horké jako parní lázeň, teplo sálá z podlahy a stěn, vlhkost a teplota nepůsobí tak agresivně, jako třeba v sauně. Pobyt v tepidariu má blahodárný vliv na psychiku člověka a jeho fyzické zdraví (otužilost, detoxikace organismu).

wellness

Žádanou relaxační technikou je i pobyt v solné jeskyni. Ocení ji především lidé s atopickým ekzémem a jiným kožním onemocněním v klidové fázi. Sůl v prostorách aktivně působí proti těmto chorobám a urychluje regeneraci kožních vrstev. Solná jeskyně je vybavena relaxačními polohovacími lehátky, tlumeným osvětlením a odpočinkovou hudbou.

Milovníci aktivního pohybu jistě ocení možnost protáhnout své tělo ve fitness centru. Posilovna je vybavena standardními přístroji na posilování jak horních, tak dolních partií, činkami, běhacím pásem a rotopedy. Fanoušci posilování vlastní vahou ocení žíněnky, hrazdu a švihadla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name