Zjistěte si během chvíle majitele cizího telefonního čísla

Volá vám neznámé telefonní číslo, a vy si předtím, než hovor přijmete, chcete zjistit jeho majitele? Vadí vám nevyžádané telefonní hovory z pojišťoven, s nabídkami levných tarifů jiných mobilních operátorů, nebo s nabídkami zboží?  Je mnoho jiných situací, kdy zkrátka telefon brát nechcete, ale zároveň jste zvědavi, od koho hovor byl. Naštěstí zjistit majitele čísla dnes není zase tak složité. A pokud se jedná o profláknutou firmu, která obtěžuje více lidí, než jen vás, je pravděpodobnost rychlého zjištění mnohem vyšší. Nikdo nemá ráda cizí telefonní čísla, která jej obtěžují. Z velké pravděpodobnosti jde totiž o hovor, o který nestojíte, pokud tedy nejste například podnikatelé a nevolají vám noví klienti.

Online aplikace pro ověření neznámých čísel

Oblíbená je online služba, díky které během pár chvil zjistíte, jestli už s tímto neznámým číslem měl zkušenost někdo před vámi. V aplikaci Komupatri stačí do vyznačeného okénka vepsat ono číslo, a po odkliknutí se objeví informace. Jedná se o informace o těchto neznámých číslech, které k nim vepsali lidé, jako jste vy, které také obtěžovaly. Ve všech případech nemusí jít o negativní zkušenost, ale je to pravděpodobnější. Tato webová aplikace může být velmi užitečná, a každý do ní může vepsat zjištěné informace pro ostatní. K dispozici jsou informace o číslech z celého světa a databáze se neustále rozšiřuje.

Snadní ověření telefonního čísla

Informace, komu patří telefonní číslo, může být nápomocná k tomu, abyste se rozhodli, zda zavoláte zpět, nebo ne. Pokud vás někdo neustále obtěžuje nevyžádanými hovory, je dobré o tom podat informaci pro ostatní. Lze také ohodnotit podle vlastních zkušeností komentáře dalších uživatelů a uvést je na pravou míru, potvrdit nebo nějak doplnit. Ověření telefonního čísla již nebude problém, jakmile se databáze co nejvíce rozroste.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name