Astrologie vám pomůže poznat lépe sami sebe i vaše okolí

Published by smichule on

Astrologie dokáže o člověku říci více, než nějaké složité psychologické testy. Zkoumá vliv vesmíru na pozemský život a mnohými je považována za šarlatánství, přestože její principy položily základ mnoha vědeckým oborům. Astrohled je stránka zabývající se astrologií a slouží především k poznání sama sebe a druhých lidí. V životě jsou situace, kdy nevím, kudy kam, a ptáme se, kdo vlastně jsme, a jak bychom se měli zachovat. Hvězdy a vesmír nám moou odpovědět na mnoho otázek, pokud na to jdeme správně. Metod je spoustu. I výklad budoucnosti se dá provádět mnoha způsoby, a každý má nějaký svůj oblíbený.

 

Astročlánky na stránce Astrohled

Magazín Astrohled přináší zajímavé astročlánky, které zaujmou i lidi kteří s těmito záležitostmi zatím nepřišli moc do styku. Proč nevyzkoušet něco nového? Velmi zajímavou a přínosnou záležitostí je numerologie, která je součástí esoteriky. Čísla nás provázejí celý život, a to od nepaměti. Jak na nás působí a co vše ovlivňují? Je toho více, než bychom si mysleli. Podle čísel se o sobě můžeme dozvědět mnoho zajímavého, i o naší budoucnosti.

 

Výklad snů pomocí symbolů

Tradiční astrologickou záležitostí je výklad snů. Sny má každý, fascinují lidstvo od nepaměti, a co znamenají, nás mnohdy zajímá. Rozhodně není nemožné se to dozvědět. Sny dokážou mnoho napovědět o naší mysli. Jsou bránou od našeho nevědomí. Nesmíme v nich tedy hledat logické souvislosti, ale k jejich vysvětlení potřebujeme určité symboly a znát jejich význam. Poté je můžeme využít k pochopení současné situace a lepšímu rozhodování.

Karty předpoví vaši budoucnost

předpovědi budoucnosti se tradičně využívají karty. Ty mohou mít mnoho podob. Ke karetním hrám se začaly využívat až mnohem později, věštění bylo jejich prvotním účelem. Kartáři a kartářky využívají mnoho typů karet. Věštit se dá z tarotu i jiných druhů karet. I tarotové karty existují v mnoha různých provedeních. Důležité je vybrat si ty, které jsou vám nejbližší a nejsympatičtější.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *