Dovolená na farmě s dětmi

Toužíte po klidné dovolené? Chcete dětem o prázdninách dopřát řádné vyžití? Zapomeňte na hotely se službami „all inclusive“ či na daleké cestování a postávání v kolonách při teplotách nad třicet stupňů. Máme pro Vás tip na ideální dovolenou pro všechny v rodině. Dovolená na farmě!

Tento poměrně nový trend je často skloňován v souvislosti s rozšiřující se agroturistikou v České republice, kdy farmáři odhalují veřejnosti, která žije převážně ve městech nabízejících řadu komfortních služeb, jak probíhá každodenní koloběh lidí z farmy. Jaké jsou povinnosti na statku, ale zároveň také uvidíte, že dobrá práce je po zásluze odměněna.

Výhody dovolené na farmě

Dovolená na farmě nabízí řadu výhod oproti klasické dovolené u moře nebo v hotelu. Řada z nás pracuje v současné době nejvíce u počítače a svůj volný čas trávíme také tam anebo u televize. Na farmě ale budete relaxovat aktivně díky zapojení do každodenních úkolů farmáře.

Návštěvníci si zde mohou zažít alespoň na chvíli, jaký život vedli naši předkové. Nebojte, nemusíte hned vstávat za kuropění, ale připravte se na manuální práce všeho druhu. V rámci pracovního nasazení rukou si skvěle vyčistíte hlavu a utřídíte myšlenky. Možná Vám po víkendu na farmě přijde většina Vašich problémů jako banality.

Dovolená na koňské farmě

Farmy nabízí například možnost péče o nejrůznější hospodářská zvířata. Pokud si tedy vyberete například dovolenou na koňské farmě, budete si moci vyzkoušet krmení zvířat, výměnu podestýlky ve stájích a následně se na koni i svézt.

Jinde si budete moci sami ověřit, jak funguje pěstování biopotravin, jak farmáři pracují ve spojení s přírodou a využívají například zelené hnojení. Čas prožitý na farmě se Vám i Vašim dětem vrátí v podobě aktivně strávené dovolené nebo víkendu, na který budete ještě dlouho vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name