Důvěřujte profesionálním LPG eshopům

Hledáte odpověď na otázku, zda si pořídit do svého vozu LPG dieselgas? Odpověď zní jednoznačně – ano. Možná vás jako první napadne, zda je vůbec vozidlo na LPG bezpečné. Na plynové systémy ve voze jsou kladeny větší nároky na bezpečnost než u benzínu a naftě. V soustavě se nachází několik uzavíracích a zpětných ventilů. V případě požáru vozidla tlaková nádrž nevybuchne, jak si to mnoho zákazníků myslí, ale přetlakové ventily postupně vypustí nádrž LPG až do prázdna. Abyste však mohli být klidní, je nutné svěřit přestavbu automobilu profesionálům, kteří pracují v oboru přestaveb vozidel na alternativní pohon LPG dostatečně dlouho a mají dostatek zkušeností.

Vy rozumět nemusíte, oni ano

V případě, že svěříte své auto profesionální, ověřené firmě, nebudete se muset o svou bezpečnost obávat, i když vám termíny jako hadice LPG, reduktor LPG, filtr LPG, aditiva LPG a další nic neříkají.  A věřte, že taková společnost se spoustou kladných referencí na trhu, která již  zrealizovala více než 4000 přestaveb různých vozidel – počínaje starými “žigulíky” a “stodvacítkami” a konče například až AUDI A8 V12 – své práci rozumí, jak se patří.

Rozdíl poznáte pouze v úspoře peněz

Udává se sice, že vozidlo ztratí při přestavbě na LPG cca 5% výkonu motoru, ale při běžné jízdě to opravdu nepoznáte. Vše záleží na nastavení systému, na tom, jaké palivo natankujete a v jakém stavu je motor vozidla. Díky moderním vstřikovačům LPG, zakoupeným v dobrých a seriozních LPG eshopech žádný rozdíl mezi LPG a benzinem nepoznáte. Pokud však má vaše vozidlo na benzín problém nebo jeho chod je nepravidelný, je lepší odstranit závady na motoru ještě před montáží LPG systému, protože jinak se závady budou projevovat i při jízdě na plyn.

V současnosti je na v České republice široká síť LPG a dá se říci, že natankujete skoro všude. Některé čerpací stanice jsou otevřeny i nonstop. U nás, ale i v zahraničí, mají čerpací stanice na LPG zaškolenou obsluhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name