Moto oblečení a doplňky pro vášnivé motorkáře

Vášniví motorkáři nikdy nemají dost věcí pro sebe a svou motorku. Stále je co pořizovat a dokupovat. Některá výbava je spíše funkční, jiná na parádu. Fandové motorek nikdy nechtějí vypadat tuctově a svou motorku si řádně šperkují. Je spoustu možností, jak se odlišit. Než ale začneme vylepšovat, měli bychom se zaměřit na základní výbavu a moto příslušenství. Při jízdě se zaměřujeme nejen na pohodlí a vzhled, ale především na bezpečnost. Ta je na prvním místě. Choper a cruiser příslušenství, to je bohatý sortiment všeho potřebného i nepotřebného, a každý fanda motorek může zajásat. Pořiďte si skvělé oblečení i doplňky a příslušenství na choper nebo cruiser.

Nezapomeňte na termoprádlo

Než vyjedeme, měli bychom kromě do vhodné motorky v dobrém stavu zainvestovat do moto oblečení. To určuje nejen, jak vypadáme, ale především jak pohodlně se cítíme a má vliv na bezpečí. Důležitý je i tepelný komfort. Je-li nám zima nebo naopak horko, není to příjemné. Základem by mělo být termoprádlo na motorku, které využijeme ve všech chladnějších dnech. Dokáže nejen zahřát, ale i zchladit nebo odvést pot. Působí zkrátka jako účelná mezivrstva mezi moto oblečením a kůží. Navíc se dá využít i při jiných sportech a v třeskutých mrazech.

Speciální bundy a kalhoty

Bundy na motorku jsou další nezbytnou věcí. Rozdělit je můžeme na bundy kožené, textilní, a na bundy na chopper a cruiser. Vybere si každý motorkář, z množství modelů od kvalitních značek, v různých cenových relacích. Je to vyšší investice, ale na mnoho let. Kvalitní oblečení zlepší požitek z jízdy, a umožní vám jezdit v jakémkoliv počasí potřebujete. Kalhoty na motorku se liší podle toho, jakému stylu jízdy se věnujeme, podobně jako bunda. Jsou kožené, džínsy, textilní nebo speciální chapsy. K dalším nezbytnostem patří brýle, kukla, přilba, boty nebo rukavice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name