Stavbu nebo rekonstrukci koupelny důkladně promyslete

Published by smichule on

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci koupelny? Pak dejte pozor na několik základních bodů, které je dobré dodržet pro spokojenost po následujících několik let až desítek let. Jde o důležitou místnost v domě, ač často nejmenší. Kromě stavebních prací potřebujeme nakoupit její zařízení, a na to je skvělý obchod Sapho koupelny. Výběr zařízení a koupelnových doplňků je obrovský, kvalita vysoká. Ať už vás lákají retro koupelny nebo jiný styl, najdete tu všechno potřebné, a dokonce za příjemné ceny. Na co byste neměli zapomenout, aby vás pobyt v koupelně těšil po dlouhá léta?

Funkční uspořádání je základ

Návrh vaší nové koupelny musí vycházet z vašeho životního stylu, zohlednit uspořádání domu, a potřeby všech členů rodiny. Jinak by měla vypadat koupelna pro početnou rodinu, a jinak ta, kterou musíme nějak vytvořit v malém panelákovém bytě pro jednotlivce nebo dvojici. Vše závisí na finančních i prostorových možnostech. Bavíc čí je místnost menší, tím je nutné důkladně vše promyslet. Uspořádání bude na mnoho let dopředu a napevno, zejména u vany, sprchové vaničky nebo umyvadla. Do zbývajícího prostoru rozmístíme koupelnový nábytek, koš na prádlo nebo pračku.

Jaký zvolit design?

Hned na druhém místě v důležitosti je design. Bylo by špatné, kdyby se vám přestal po krátké době líbit. Někdo se zamiluje do minimalistických moderních koupelen, jiný touží po retro koupelně. Ať tak, či onak, měli bychom vsadit na takový styl, ke kterému máme dlouhodobý vztah. Změnit můžeme případně koupelnový nábytek nebo koupelnové doplňky, ovšem jen tak nevyměníme dlažbu do koupelny nebo obklady.

Vsaďte na kvalitu

Zejména u předmětů a zařízení, která nejdou snadno vyměnit, nebo jsou nákladná, vsaďme na dobrý poměr ceny a kvality. Prvky zazděné a usazené napevno se budou těžko vybourávat. Naopak problémem nemusí být výměna sprchové zástěny nebo vodovodní baterie. Při výběru obkladů do koupelny, dlažby a sanitární keramiky dbáme i na snadnou údržbu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *