Světelné studio Aulix – elegantní svítidla

Stěhujete se do nového domova a chcete si prostředí upravit podle sebe? Začněte tou nejzákladnější potřebou člověka v každém interiéru a tou je světlo. Světlo dokáže proměnit i malou místnůstku v pohodlný a příjemný pokoj, zároveň špatně volené osvětlení promění rázem světlý prostorný pokoj v nepříjemnou temnou kobku.

Světlo je pro náš pocit z interiéru velmi důležité, proto není jednoduché vybrat správné osvětlení. Samozřejmě závisí na svítidle jako takovém, zda se jedná o šetřivou žárovku, zářivku, LED osvětlení nebo třeba halogenové. Každý typ svítidla se hodí pro jiné použití a také zároveň každý typ nevyhovuje každému. Chcete-li na chodbu dobré osvětlení, volte halogenové bodovky, které jednoduše zapracujete do podhledu, nikde nepřekáží, nepráší se na ně a velmi dobře svítí s dlouhou životností jednotlivých žárovek.

Do obývacího pokoje je nejlepší volit centrální lustr s dostatečně silnou šetřivou žárovkou a ten doplnit ještě dalšími svítidly, jako je stojací lampa nebo osvětlení vitrín. Kuchyň je místem, kde potřebujete dobře vidět na práci, proto se často využívá osvětlení nad pracovní deskou. Sem se skvěle hodí LED pásky, které na tak krátkou vzdálenost svítí dostatečně, takže na pracovní plochu budete skvěle vidět. Do ložnice a dětského pokoje se naopak LED svítidla nehodí. Jejich světlo totiž narušuje spánek, proto by se u nich nemělo usínat. Zde tedy použijte raději úsporné žárovky.

Ovšem je třeba, aby svítidla také dobře vypadala, vždyť tvoří nedílnou součást každého interiéru. Světelné studio Aulix tedy nabízí celou řadu luxusních svítidel, která se hodí do každého pokoje. Přijeďte se i vy podívat do Dolních Břežan na nabídku více než 400 modelů stylových svítidel od předních bytových designerů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name