Tenisová hala z ocelové konstrukce

Tenisové haly musí splňovat řadu technických a funkčních parametrů tak, aby byly naplněny očekávání jak v podobě minimalizace nákladů na výstavbu, tak i zároveň požadavky na operace uvnitř a vně haly.

Společnost Astron se zabývá výstavbou ocelových hal pro různé účely – mj. autosalony, datacentra, skladové haly, administrativní budovy, ocelové haly pro zemědělské účely, jízdárny apod. Ocelové tenisové haly jsou zhotoveny z rámové konstrukce a opláštěním. Izolace (opláštění) ovlivňuje odolnost haly proti požáru a působí příjemné klima uvnitř budovy.

 

Ptáte se, proč jsou ocelové haly tak oblíbené oproti klasickým zděným konstrukcím? Zděné budovy vypadají na první pohled solidně a trvanlivě, avšak ocelové haly mají oproti jiným materiálům značné přednosti:

  • Stavba nevyžaduje technologické pauzy, jedinou mokrou stavbou je podlaha haly
  • Hala se staví jako stavebnice z předem připravených dílů a na základě velmi přesných propočtů nárokujících jisté parametry objektu
  • Ocelovou halu je možno jak velmi rychle postavit, tak i velmi rychle rozmontovat a přesunou jinam nebo ji prodat dalšímu subjektu

Přednosti ocele, jakožto stavebního materiálu, nekončí pouze u ekonomické stránky. Díky používání ocele na výstavbu hal dochází k úsporám na spotřebě nafty při přepravě stavebního materiálu. Ocel je možno recyklovat, ocelové stavby implikují nižší náklady na vytápění a minimalizují náklady na údržbu. Ocelové haly najdou své uplatnění jak v horkých oblastech Afriky, mrazivé Sibiře, tak i na pobřeží Islandu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name