Toužíte po rodinném domě? Obraťte se na levnedomky.cz!

Bydlení ve vlastním domě nebo bytě je snem téměř každého z nás. Jestliže máte i vy sami představu o koupi nebo stavbě domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Jako firma figurující na tuzemském trhu již několikátým rokem můžete prohlásit, že náš propracovaný systém ocenily stovky spokojených zákazníků. Naší doménou jsou především domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši firmu Domky CZ představuje taková stavba domu zejména výstavbu spokojeného a šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné výstavbě využíváme přednosti dřevostaveb a zděných staveb. Užíváno je technologie z cihelného a pórobetonového zdiva nebo z betonových skořepinových tvárnic. Stavba domu pak v sobě pojí pevnost a stabilitu s nízkou energetickou náročností. Pokud si přejete postavit si domeček sami, zvolte si nějaký z našich návrhů a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a nabídneme vám i stavební dozor.

Domky na klíč spolehlivě a rychle

Ze široké nabídky spol. Domky CZ si vyberete dům dle svých požadavků a pak sledujte, jak výstavba probíhá. Již hotové domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje celou řadu různých typologií nízkoenergetických domů, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechny požadavky.

Zárukou vaší bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domy

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy především pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky relativně krátké časové lhůtě, která je pro výstavbu nutná. Obrovskou předností tohoto typu domů je hlavně energetická nenáročnost, kterou poznáte už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy stavíme v mnoha různých variantách, které skvěle ladí s okolím domku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name