V soukromé školce bude o vaše děti dobře postaráno

Soukromá školka Čiperka má stále dostatečné kapacity pro nové děti. Pedagogický, zdravotnický a logopedický personál, který má k dispozici Soukromá školka Praha Modřany, poskytuje dětem škálu výukových a zábavných programů a obecně plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu.

Soukromá školka Modřany nabízí celou řadu činností

Děti, které v této školce našly druhý domov, si mohou vybírat ze široké škály nabízených zájmových kroužků, jako je např. výuka AJ, tenisu, plavání či hry na flétnu. Děti se zároveň naučí jemné motorice při kurzech keramiky, správně dýchat a držet tělo se naučí při józe. Kladné vztahy ke zvířatům jsou vyučujícími posilovány aktivitami, jako jsou canisterapie a také hipoterapie, metody využívající koně a psy.

Vhodná volba i pro vaše děti

soukromá školka Modřany ale nemyslí pouze na děti, ale zároveň na rodiče. Rodiče jsou ve školce Modřany pokaždé vítáni. Pokud se svými dětmi rozhodnete pro výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Důležitými krédy jsou zde zejména profesionální spolupráce s učitelským sborem a rovněž udržování rodinné atmosféry. Děti budou mít možnost v průběhu školního roku navštěvovat různé památky České republiky, uvidí divadelní představení, podívají se i do zoo, mohou jet i na hory.

Soukromá školka není obyčejnou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto mimořádně připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy základní školy. Pro předškoláky je zde připraven výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, kde se učí zdravovědě, děti se zde rovněž učí o vlastnostech těla a o péči o své zdraví. Budoucí prvňáci jsou také šerpováni na jednom z vltavských parníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name