Aulix.cz – designová a neodolatelná svítidla

Materiály, které se používají pro výrobu svítidel, se pružně mění s dobou a módou. Byla doba, kdy byl jednoznačně out každý, kdo neměl doma křišťálový lustr, později přišla éra bakelitových stínidel na lampy i lustry. V současné době jsou velmi moderní skleněná svítidla doplněná dřevěnými nebo kovovými prvky. Svítidla jsou lehká, vzdušná a působí nadčasově. Potřebujete-li svítidla přizpůsobit vašemu interiéru, vyberte si taková, která budou ladit se stávajícím vybavením.

Je důležité najít vhodný tvar a také velikost svítidla. Používají se závěsná i nástěnná či stropní svítidla podle vašich potřeb. Je pravděpodobné, že jen tak přes internet si svítidla nevyberete. Tento pruh vybavení interiéru je třeba vidět na vlastní oči. Proto pro vás firma Aulix otevřela světelné studio v Dolních Břežanech u Prahy, kde si můžete prohlédnout více než 400 modelů svítidel a osvětlení do celého bytu. Naleznete zde luxusní modely navrhované předními světovými bytovými návrháři, ale také jednoduchá klasická svítidla, která se hodí do bytu i do kanceláře, a získáte je za dostupné ceny.

Navštivte proto i vy Aulix.cz a prohlédněte si rozsáhlou nabídku závěsných i stropních svítidel, lustrů i lamp. Součástí sortimentu jsou také světelné zdroje. V zásadě jich existuje na trhu několik, velkou skupinu tvoří úsporné žárovky, některé jsou však poměrně velké a mnohou z lustrů vyčnívat, což nepůsobí zrovna esteticky. Na výběr máte také halogenové nebo LED žárovky, které jsou mnohem úspornější, co se týká spotřeby energie i prostoru. Sestavte si kompletní svítidlo včetně světelného zdroje. Nevíte-li si rady, navštivte světelné studio Aulix, kde vám poradí, jaká svítidla byste měli vybrat právě do vašeho interiéru. Aulix, to jsou profesionálové, pokud jde o svítidla a osvětlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name