Inhalujte účinné látky z bylin bez spalování díky vaporizéru

Vaporizér je zařízení, které slouží k inhalování účinných látek z bylinek. Jaký je vlastně rozdíl mezi inhalací a kouřením? Docela podstatný. Při kouření dochází ke spalování daného materiálu a vzniká dým. Ten kromě účinných látek obsahuje i dost látek nebezpečných zdraví, často i karcinogenů.

Z vaporizéru se účinné látky odpařují

Speciální přístroj, který materiál zahřeje jen na takovou teplotu, při které nedochází ke spalování, ale kdy už dochází k čistému odpařování účinných látek, je právě již zmíněný vaporizér. Chuť i vůně zůstává zachována, ale bez nebezpečných látek.

Revoluce v kouření

Odpařovač neboli vaporizér je zkrátka revolucí v kouření. Funguje buď na baterie, nebo na elektrický zdroj. Většina z nich má možnost regulace teploty. K nejosvědčenějším výrobkům patří vaporizéry Volcano. Jde o precizní přístroje, s optimálním výkonem, snadným ovládáním, bezporuchovostí a elegantním designem.

Kapesní vaporizér Iolite

Pořídit si můžete i vaporizéry jiných značek. K oblíbeným patří ty kapesní, které můžete mít kdykoliv s sebou. Revoluční je vaporizér Iolite, který pracuje na butan a má opravdu kapesní rozměry. K dostání jsou i různé náhradní díly na vaporizéry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name