Komíny – kompletní odvod spalin ze dřeva

V módě je šetřit, nemyslíme pouze vaši peněženku, ale také životní prostředí. Proto lidé třídí odpady, aby se mohly recyklovat a použít znovu, proto se snažíme vyrábět pouze tolik energie, kolik potřebujeme a pokud možno z obnovitelných zdrojů. Stále více rodin se tak rozhoduje odpojit od veřejných distribučních sítí. Pokud jde o vytápění, není to takový problém, stačí přejít na ekologický způsob, kterým je spalování tuhých paliv. Vznikají sice rovněž vedlejší produkty hoření – spaliny, ty však není problém odvést do ovzduší, stačí mít vhodný komín. Navíc s ohledem na technologickou úroveň krbů a krbových kamen je množství produkovaných spalin poměrně malé. To však nic nemění na tom, že tyto kyselé kondenzáty mohou snadno narušit povrch komínu. Proto se na odvod spalin z tuhých paliv obvykle používají odolné materiály, jako speciální keramika nebo nerezová ocel.

Nerezové komíny se vyznačují velmi dobrými vlastnostmi, vydrží působení i extrémních teplot a jejich změn, nevadí jim vlhkost a celkově jsou velmi odolné. Nerezové komíny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručuje komínu jeho velkou odolnost a zároveň mu dodává také nízkou hmotnost, díky které se s nerezovým komínem velmi dobře manipuluje.

Internetový obchod Komíny-nerez.cz, kde naleznete široký sortiment nerezových komínů, vám prodá buď celý set nerezového komínu se vším všudy nebo si můžete váš komín sestavit z jednotlivých dílů přesně na míru. Výhodou nízké hmotnosti nerezové oceli je, že komín není těžký a snadno se k domu připevní i zvenku na fasádu, což na jeho funkčnosti absolutně nic nemění. Komíny-nerez.cz vám nabídnou široký výběr nejrůznějších dílů a redukcí, není tedy problém do komínu napojit jakékoli potrubí. Neváhejte a rozhodněte se i vy pro nerezový komín od Komíny-nerez.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name