Luxusní samolepky do bytu zpestří design interiéru

Published by smichule on

Oživit stěny v bytě nikdy nebylo tak snadné. Pokud vám přijdou zdi příliš fádní, ale nechcete se pouštět do náročného malování nebo tapetování, vsaďte na luxusní designové samolepky. Již několik let se těší obrovské oblibě a jsou snadným způsobem oživení bydlení. Samolepky do bytu nejsou drahé, ale přitom mohou být velmi efektivní. Jejich aplikace je snadná, a zvládne ji snad každý. Nabízejí rychlé a zajímavé řešení do každého pokoje. Nalepit se dají na jakýkoliv rovný a hladký povrch. Mže se jednat nejen o zeď, ale i obklad, dlaždici, nábytek nebo sklo, záleží zcela na vás a na osobním vkusu.

Nálepky pro každého

Mezi novinky patří 3D samolepky s realistickými efekty. Populární jsou také motivy s textem nebo samolepky siluety. Do dětských pokojů se hodí nejrůznější samolepky pro děti. K dispozici jsou motivy jak pro nejmenší děti, tak i pro ty starší. K oblíbeným obrázkům pro děti patří autíčka, mašinky, zvířátka, pohádkové postavičky a další. Všechny druhy nálepek a obrázků jsou i nápaditým dárkem nejen pro vaše děti.

Kvalitní vinylové samolepky

K nejmodernějším patří vinylové samolepky na stěny. Jsou vyřezávány z vinylových folií, u složitějších motivů jsou vybaveny také přenosovou folií pro jednodušší aplikaci. Jde o omyvatelné samolepky, pokud se ušpiní, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Vydrží dlouho krásné, a pokud vás časem omrzí, snadno je ze zdi sloupnete.

Nálepky na auto i dům

Dnes se nevyrábějí jen nálepky na interiérové stěny, ale i samolepky na auto a dům. Ty na auto se dají nalepit zvenčí i zevnitř. Odolají i nepřízni počasí a změnám teplot. K nejoblíbenějším patří nálepky Pes v autě, Dítě v autě, nálepky ve tvaru tlapky nebo Zajíc začátečník. A jak lze využít nálepky na dům? Jsou dekorativní a zároveň funkční. Může se jednat o samolepící domovní čísla, upozornění Letáky ne!, nebo Šetři vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *