Modely aut Praga v3s pro jejich fanoušky i sběratele

Chcete si koupit model auta, ve kterém jste kdysi jezdili? Líbí se vám historické vozy a máte jich plnou sbírku? Nebo toužíte jen po jednom či dvou modelech auta, které je vaší srdcovkou? Pak zabruste na stránku modely-levne.cz a vyberte si to své autíčko ve zmenšené, ale velmi věrné podobě. Pro fanoušky aut značky Škoda, motocyklů Jawa nebo nákladních aut Praga v3s je zde opravdový ráj.

Modely vétřiesek 1:43

Modely trucků zvaných vétřieska jsou vyrobeny podle skutečných aut Praga V3S. jde o kovové modely s vysokou kvalitou a propracovanými detaily. Vyrábějí se v měřítku 1:43. Délka modelů aut praga v3s je okolo 16 centimetrů. Vybrat si můžete buď civilní, nebo hasičské či vojenské provedení, podle toho, co je vašemu srdci bližší, nebo si rovnou kupte všechny.

Zmenšenina v3s s propracovanými detaily

Pokud jste fanoušci vétřiesky, potěší vás velký výběr variant těchto modelů. Může jít o model valníku, valníku s plachtou, fekálního vozu, sklápěče nebo skříňového vozu. Modely aut praga v3s jsou vytvořeny podle reálných aut, najdete na nich všechny důležité detaily a určitě vás potěší.

Fenomén zvaný Praga v3s

Automobilka Praga, dříve známá pod názvem Automobilové závody Klementa Gottwalda, začala legendární vůz Praga v3s vyrábět v roce 1953. Šlo o vojenský třítunový speciál, z čehož vznikla i jeho zkratka. Cílem bylo vtvořit výjimečně odolný terénní vůz. Konstrukce byla sice jednoduchá, ale velmi důmyslná. Motor pocházel z kopřivnické Tatry. Česká armáda tento vůz využívala dodnes, protože je schopen jízdy i ve velmi náročném terénu, i když už je pomalu nahrazován jinými, především tatrou 810. Jeho fanoušci si nemusí hned pořizovat třítunovou verzi, můžete si domů pořídit modely aut praga v3s a vystavit si je třeba na polici v obývacím pokoji nebo v pracovně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name