Na absolventském plese nesmějí chybět maturitní šerpy

Na absolventském plese nesmějí chybět maturitní šerpy

Co myslíte, jaká věc nesmí chybět na absolventském plese? Podle mého názoru to jsou maturitní šerpy. Je jasné, že se vše netočí jen kolem nich. Myslím si však, že je to jeden z nejdůležitějších prvků na plese. Máte na tuto věc stejný názor a nebo si myslíte něco jiného? Určitě je důležitá i kapela a moderátor, který celým večerem provází. To by byl opravdu veliký průšvih. Vůbec si nedovedu představit, že bychom na plese neměli kapelu, moderátora či snad maturitní šerpy.

Jaké maturitní šerpy byly na mém absolventském plese?

Úplně přesně si pamatuji, jakou podobu měly naše maturitní šerpy. Byly celé bílé a měly na sobě takový tmavě modrý nápis Maturant. Na tu dobu byly opravdu moc pěkné. Já maturoval už před mnoha lety a tenkrát nebyly takové možnosti, jako jsou dnes. Tenkrát existoval pouze jeden prodejce tohoto sortimentu, který spolupracoval se všemi školami v okrese. Dnes existuje nesčetně internetových obchodů, které maturitní šerpy nabízejí.

Jaké maturitní šerpy bych s zvolil dnes?

Dnes bych byl mnohem odvážnější a vybral bych si nějaké hodně barevné maturitní šerpy. Třeba žluté a nebo tyrkysově modré. Určitě bych si na ně nechal udělat i nějaký vtipný text. Třeba nějakou legrační básničku.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name