Pestrobarevné křídy na vlasy umožní snadné a neškodné barvení

Published by smichule on

Hitem pro ženy a dívky, které se nebojí veselých barev a častých změn, jsou barevné křídy do vlasů. Chcete svůj vzhled obměnit jen na určitou dobu? Chcete, aby se za pár dní barva vymyla? A nechcete si vlasy ničit? Nyní máte tu možnost si obarvit buď celou kštici, nebo třeba jen její část a jednotlivé prameny pomocí kříd na vlasy.

Pastely na vlasy mají mnoho výhod

Oproti klasickému barevní má barvení vlasů pomocí kříd mnoho výhod. Nesporným plusem je netoxičnost pastelů. Nevadí vlasům ani vlasové pokožce. Klasické barvy obsahují chemikálie, které neprospívají vlasům a mohou způsobit alergické reakce pokožky. A navíc tak pestré a barevné vlasy, jako s křídami, a navíc bez nežádoucích efektů, zkrátka s klasickými barvami nezískáte. Pastely jsou ideální pro všechny ženy nebo slečny, které rády experimentují s barvou svých vlasů a nechtějí si vlasy zbytečně ničit.

Cool móda melírů a ombré

Cool móda pestrých melírů a krásných barevných přechodů zvaných ombré vás určitě nadchne. Hodí se na letní festivaly, party, koncerty, vystoupení, ale i jen tak. Samozřejmě na léto je barevný melír do vlasů ideální, můžete si ho ale vytvořit kdykoliv během roku, podle vaší fantazie. Je to i skvělá zábava. Každý den můžete vypadat trochu jinak. A pak stačí barvu vymýt a můžete začít nanovo.

Díky křídám budete vždy originální

Nemáte rádi nudu a šeď? To s pestrobarevnými vlasy nehrozí. Koupili jste si křídy a nevíte, jak dál? Podívejte se na návody na barvení vlasů, a to jak pro vlasy světlé, tak i tmavé. Určitě to s instruktážním videem zvládnete. Stačí vlasy namočit a vyždímat z nich přebytečnou vodu. Poté nanášíte na vlasy barvu pomocí taktéž navlhčené křídy, až dokud nedocílíte požadovaného odstínu. Po uschnutí zažehlíte, a je hotovo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *