Svatební fotograf

Svatební den je událost, která se víckrát neopakuje. Chvíle z nejdůležitějšího dne v životě si pamatujeme navždy a rádi si ho pak připomínáme z fotografií. Svatební fotografie jsou jenom jedny a jejich pořízení bychom proto měli věnovat speciální pozornost.

Obrazový materiál pořídíme snadno, leckdo využije dobroty svých příbuzných nebo kamarádů. Ne každý však dokáže pořídit tak kvalitní fotografie jako profesionální fotograf. Proč?

 • Profesionální fotograf má fotoaparát nejvyšší kvality
 • Má zkušenosti
 • Ví, jak zachytit krásu okamžiku, nemusí zdlouhavě přemýšlet
 • Je rychlý a dokáže zachytit momentky
 • Fotografie vytřídí, ořízne a upraví pomocí speciálního programu

Snubní prsteny Pure Palladium R135

Jak vybrat fotografa na svatbu

Při výběru svatebního fotografa bychom se měli zaměřit na tyto atributy:

Kvalita fotografií – mnoho profesionálních svatebních fotografů má dnes vlastní webové prezentace. Na nich můžete snadno zjistit, jaký je styl onoho člověka, na co se zaměřuje a zda by taková práce vyhovovala vašim představám. Existují tři styly svatebních fotografií – tradiční, reportážní a umělecký.

Kvalita osobnosti – svatební fotograf se stane významnou součástí vašeho nejdůležitějšího dne v životě. Sjednejte si schůzku, popovídejte si u šálku kávy a ujistěte se, zda takový člověk splňuje vaše představy.

Zodpovědnost a spolehlivost – dochvilnost a spolehlivost patří mezi nejdůležitější schopnosti kvalitního fotografa. Zodpovědná osoba by měla mít u sebe dva fotoaparáty a záložní paměťové karty. Pořízené fotografie by pak měly být zálohovány.

Reference – kdo jiný než vaši přátelé by měli prověřit kvality najímané osoby. Reference sbírejte z různých zdrojů a pak si udělejte konečný obrázek.

Cena – svatební rozpočet bývá mnohdy velmi napjatý a cena za svatební fotografie může leckdy být signifikantní položkou na seznamu. Malý průzkum trhu a srovnání nabídek není na škodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name