Výběr svatebního fotografa krok za krokem

Published by alaskagr64 on

Začněte průzkumem trhu – zeptejte se přátel, pohledejte na internetu a obejděte vytipované nabídky. Porovnejte různé fotografické styly a zjistěte, co bude nejvíce odpovídat vašim představám dokonalých svatebních fotografií. Rozhovorem s fotografy si uděláte obrázek, jak celý proces funguje a co můžete od pověřeného člověka očekávat.

Ujasněte si, co přesně od svatebního fotografa potřebujete. Fotograf může na svatbě strávit celý den, nebo třeba nafotit pouze svatební obřad. Zvažte také objednávku úprav fotografií, velkoformátový tisk, návrh a tisk svatebních oznámení nebo jiných dekorativních předmětů.

Snubní prsteny Bisaku Vintage 4810

Sjednejte si osobní schůzku a pohovořte si s fotografem o vašich představách. Pořizování fotografií ze svatebního dne musí být přesně koordinováno s představami zadavatele. V opačném případě fotograf nebude vědět, na co se má zaměřit a bude fotit podle vlastních představ. Na osobní schůzce tváří v tvář poznáte onoho člověka, a pokud vaše sympatie budou vzájemné, může dojít i k finální dohodě.

Neváhejte a služby svatebního fotografa zarezervujte i měsíce dopředu. Ti nejlepší mívají v sezoně nabitý program a v případě pozdního objednání nemusí zbýt na vaši objednávku místo. Rozsah služeb, termíny, práva a povinnosti zúčastněných stran, cenu za služby stvrdí podpis obou zúčastněných stran na smlouvě. Někteří fotografové ani nevyhotovují smlouvy, pouze se domluví termín a rozsah služeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *