Výhodná životní pojistka díky pojišťovacímu zprostředkovateli

Zprostředkovat si výhodné životní pojištění je dnes tak jednoduché. Pojišťovny se s nabídkami doslova předhánějí a pokud se budete o tento trh trochu zajímat, určitě najdete produkt, který pro vás bude výhodný a který se vyplatí si sjednat. Jestliže nemáte čas něco takového řešit nebo se v dané problematice vůbec neorientujete, vyplatí se vám oslovit pojišťovacího zprostředkovatele. Je to člověk, který se za provizi zabývá domlouváním smluv k životnímu pojištění.

Životní pojištění se dělí na rizikové, kapitálové a investiční. Ještě před uzavřením smlouvy vám doporučujeme nastudovat několik základních informací, které vám usnadní rozhodování o tom, jaký produkt pro vás bude nejvhodnější. Rizikové životní pojištění je určeno pro lidi, kteří se chtějí zajistit okamžitě a nezajímají je úspory do budoucna. Pokud ale zároveň chcete i spořit, pak je lepší zaměřit se na kapitálové nebo investiční životní pojištění. Oba produkty mají srovnatelné parametry s tím rozdílem, že u investičního pojištění můžete sami více ovlivnit, jak vložené finanční prostředky zúročíte.

Jako pojišťovací zprostředkovatel působí společnost Broker Finance, jejíž profesionální pracovníci vám pomohou najít optimální produkt na míru vašim představám a možnostem. Po osobní konzultaci, na které poradce blíže seznámíte se svými prioritami, vám vyberou pojištění, které zajistí vás i vaše blízké. Může se jednat o samotné životní pojištění, o pojistku se spořením nebo i o pojištění, které bude zahrnovat několik dalších připojištění (například úrazové).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name