Vytvořte si z vlastní ložnice oázu klidu s kvalitními postelemi na míru

Ložnice zpravidla užíváme pro svou relaxaci, zasloužený oddech a jako hnízdo lásky. Postavte si i vy u vás doma takovou odpočinkovou místnost se vším všudy. Ať už budete požadovat postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek či čalouněné postele, bude při jejich výrobě vždy brán ohled především na vaše pohodlí, vydatný spánek a vaše zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Ložnice i postele na míru vám vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, čalounění a dveře. Pro výrobu je využíváno především dřevo a dýha, která může být uspořádána do zajímavých obrazců, nebo ve vlisované listy. Naše nabídka obsahuje také různé dekorace na míru, které jsme schopni i podsvítit. Nová ložnice se tak stane nejzajímavější místností.

Čalouněné postele pro vaše zdraví

Pokud si do své ložnice přejete skutečně pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce najdete také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem zhotoveného dle přání klienta. Dokonalost čalouněného nábytku podtrhují soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné atd. Velice kvalitní a trendy zpracování dělají z čalouněné postele opravdový nábytkářský šperk.

Postele z masivu i do vaší ložnice

Prakticky každý, kdo si pořídí novou postel do ložnice, očekává, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantní zpracování a samozřejmě co nejdelší trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Tyto postele jsou vyráběny z bukového dřeva, které má dlouhou životnost. Tyto postele z masivu mají robustní konstrukci a běžné rovné linie. Mohutný rám drží profilová střednice bez středové nohy, kterou již nepotřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name