Originální dárková sada pro muže vám vytrhne trn z paty

Nevíte se rady s dárkem pro muže k narozeninám, vánocům, svátku nebo výročí? Došla vám inspirace a nechcete tuto situaci řešit vůní, ponožkami nebo trenkami? I když jsou takové dárky praktické, muži přece jen ocení spíše něco jiného, nápaditějšího. Mají rádi originální dárky pro muže na míru, které jim udělají radost, i když třeba nebudou tak úplně užitečné. Kde vybírat? Nad dárkem nemusíte strávit skoro žádný čas, pokud využijete službu Manboxeo. O co se vlastně jedná?

Speciální dárek, který je třeba nejdříve vypáčit

Pokud váš muž čeká, že zase dostane kýčovitou krabici ovázanou mašlí a v ní spoustu nepřekvapivých věcí, bude možná zaskočen. Pokud mu totiž objednáte originální dárkovou sadu pro muže Manboxeo, přijde bytelná dřevěná bedna, kterou si bude muset nejdříve jako pořádný chlap vypáčit. Tohle určitě čekat nebude. Páčidlo je přiloženo.

Lákavý obsah bedny

A co se bud v bedně nacházet? To záleží na to, jakou dárkovou sadu pro muže mu objednáte, podle toho, co má rád. Je váš muž pivař, vinař, whiskař, rybář, vodák nebo třeba gurmán? Podle toho se tento originální dárek pro muže vybírá. Obdarovat můžete třeba i tatínka nebo dědečka, protože jistě víte, jak pro ně bývá těžké nějakou věc vybrat. V bedně je spousta dobrot a lákavých věcí, které určitě muže potěší, i když zrovna nejsou úplně užitečné. Ale o to právě jde.

Dobroty připravené na míru

Kromě dobrého jídla a pití v bedně najde obdarovaný také různé vkusné dekorace nebo pomůcky, podle toho jakému hobby se muž věnuje. Manboxeo se může stát originálním dárkem pro muže k výročí. Muži to mají jednodušší, koupí kytici růží, přání, šperk nebo spoustu dalších věcí, které ženu potěší. Překvapit muže ale není zase tak jednoduché. Teď už se ale nemusíte stresovat, že nevíte, jaké dárky pro muže ve svém okolí zvolit.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name