Všechny korálky se mi rozsypaly na zem

Všechny korálky se mi rozsypaly na zem

Dnes ráno jsem měla na sebe pořádný vztek. Všechny korálky, které jsem měla na pracovním stole se mi podařilo rozsypat. Ani Vám asi nemusím popisovat, jaká spoušť z toho byla. Ke všemu jsem ještě ráno zaspala a tak jsem neměla čas na to vše uklidit. Vše jsem tam tedy nechala tak, jak to bylo a běžela jsem do práce. Tohle ráno mi tedy nezačalo vůbec dobře. K tomu všemu mi ještě ujel autobus a já musela čekat na další. Do práce jsem dorazila z hodinovým zpožděním. Celý den jsem byla otrávená, protože jsem věděla, že budu muset všechny rozsypané korálky roztřídit a následně uklidit do různých krabiček.

Kde korálky běžně skladuji?

Většinu materiálu na výrobu šperků mám na pracovním stole. Všechny korálky mám barevně roztříděné a uložené v malých krabičkách. Tohle ráno se mi podařilo všechny krabičky shodit na zem. V práci jsem neměla na nic náladu, protože jsem věděla, jaký nepořádek tam na mě čeká. Po práci jsem tedy spěchala domů, abych vše uklidila. Můžu Vám říct, že uklidit všechny rozsypané korálky mi trvalo celé odpoledne.

Kam jsem si korálky uklidila nyní?

Abych se příště této nepříjemné situaci vyhnula, tak jsem všechny krabičky s korálky uklidila na skříň. Tam nehrozí, že bych je shodila. Na stole jsem si nechala pouze pár drobností. Bylo opravu obtížné vše sebrat a roztřídit.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name