Kde si můžete koupit autosamolepky a proužky na ráfky ke svému automobilu?

Published by Bouchner on

Znáte, jak odlišit svůj automobil nebo motorku od dalších dopravních prostředků? Výborným řešením jsou neotřelé autosamolepky, jež budou ozdobou vaší autokapoty, ozvláštní ostatní části vašeho vozidla, například ráfky na kolech. Váš automobil tím získá neobvyklý vzhled, a ještě vás to bude stát velmi málo. Ke každé karoserii se musí hodit naše barevné i černobílé autosamolepky.

Na výběr jsou zajímavé autosamolepky pro různé typy karoserií

Pěkné samolepky na dopravní prostředky zakoupíte v obchodě PŽ Design, prodejna má bohatou nabídku zboží za výtečné ceny. Pořídíte si zde polepy na boky, proužky na ráfky všech typů, rychlých pruhů, clonítek, oku lahodící polepy na budíky, atraktivní zvířecí motivy, rozmanité čínské znaky a ostatní témata. Můžete si vybrat dle vlastního gusta.

Avizované samolepky na auto vyrábíme z profesionálních samolepících fólií, jsou rozřezávány na plotru. Znamenité samolepky na auto nesou označení Avery, ORACAL nebo 3M, které dosahují velmi dlouhé životnosti až 5 let. Nějaké samolepky na auto mají delší odolnost než pět let. Je však nutné konzultovat osobně zhotovení autosamolepky s delší životností, než je 5 let.

Jak se vhodně nanášejí autosamolepky?

Pokud máte vybrané odpovídající samolepky na auto, omyjte exteriér daného auta a autosamolepky na karoserii jednoduše nalepte. Je velmi odolná, a proto je nezdevastuje déšť, ani prach, sluníčko ani mrazivé počasí. Když se vám námět autosamolepky nebude zamlouvat, můžete ji samozřejmě vyměnit, neboť samolepky na auto jsou snadno sejmutelné.

Mimo autosamolepky jsou velmi žádané rovněž proužky na ráfky, všechny proužky na ráfky sedí na veškeré druhy kol, zhotovují se ve více velikostech. A proto jednotlivé proužky na ráfky můžou být naprosto všední, anebo fluorescentní, případně reflexní, ale pozornost v ulicích je s nimi zaručena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *