Kdo má náhradní použité díly Citroen pro váš vůz? Báječné autovrakoviště Citroen

Published by Bouchner on

Na e-shopu Vrakovistecitroen.eu seženete jakékoliv nové i použité díly Citroen. Auta Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, automobily C3 Picasso, vozy značek Citroen XSARA, CA Grand Picasso, auta Citroen Visa, Xantia, Citroen Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, Citroen XSARA PICASSO, NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Jumper vybavíme potřebnými součástkami, jež váš vůz potřebuje. Na webu vrakoviště Citroen, jenž je srozumitelný pro každého zájemce, najdete například díly karosérie, díly interiéru, motory, převodovky, ovšem i díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro auta Citroen, záložky elektro součásti, chlazení, klima, topení. Nabízíme také pneu, disky, avšak i funkční sady nářadí a tažná zařízení. Naše použité díly Citroen jsou absolutně provozuschopné, zároveň díly prodáváme se záruční lhůtou 14 dnů na přezkoušení.

V případě vašeho zájmu o konkrétní použité díly Citroen, nezapomeňte dopodrobna vypsat veškeré technické údaje vašeho vozu. Každý nákup usnadní přesná technická specifikace poptávané součástky. Proto označte typ vozu, obsah, VIN, rok vyrobení, druh paliva a kontakty, abychom se s vámi mohli spojit. Profesionální vrakoviště Citroen doručí do 2 pracovních dní vaše vybrané použité díly Citroen. V případě dopravy po Praze si účtujeme 150 korun, za stejnou částku expedujeme malé zásilky po celé republice. Dopravci rozvážejí balíčky s váhou nad 1 kg v řádech stokorun, což je odvislé od jednotlivých sazebníků. Veškeré informace o způsobu a ceně dopravy naleznete na našich internetových stránkách.

Báječné vrakoviště Citroen se koncentruje na použité díly Citroen, jejich prodej a výkup, zároveň zajišťuje výkup havarovaných aut on-line. Můžete využít telefonického kontaktu, nebo přes formulář popište svoji nabídku, vrakoviště Citroen výkup havarovaných aut zajistí. Bouraný automobil pro vás efektivně oceníme, tím ušetříte nemalou částku před nákupem nového vozu. Ceny za vykoupené vozy Vrakoviště Citroen jsou absolutně bezkonkurenční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *