Profi-kancelář – vše na jednom místě

Představte si, že založení s.r.o. a vše s tím spojené už nemusí být takový problém jako doposud. Sídlo firmy, administrativu, zasedací místnost, tohle všechno můžete mít k dispozici, bez toho, abyste něco zařizovali a ztráceli čas, který můžete věnovat klinetům. Ptáte se, jak je to možné?

Jak si usnadnit podnikání

Chcete dobře zapůsobit na klienty, mít dobré jméno při obchodních vztazích a poskytnout jim v případě potřeby maximální komfort? Tohle všechno jde a velmi jednoduše. Stačí k tomu využít služby Profi-kancelář s.r.o. S jejich pomocí bude vaše podnikání jedna velká radost. Soustředit se tak budete moci pouze na vaše jednání s klienty a o nic dalšího se nemusíte starat. Za měsíční poplatek dostanete takové služby, o kterých se vám ani nesnilo. Nechte si zřídit virtuální kancelář ještě dnes.

Služby virtuální kanceláře

Jste podnikatel z vesnice a chcete, aby vaše firma působila věrohodněji. S námi to jde. Co byste řekli tomu, že byste měli sídlo firmy v Praze. Už toto budou vaši obchodní partneři lépe vnímat. Ale vy můžete jít díky společnosti Profi-kancelář s.r.o. mnohem dál. Ze tří nabízených balíčků si můžete vybrat další požadované služby vaší kanceláře. Základní nabídka má název Virtuální kancelář MINI-SÍDLO a zahrnuje sídlo firmy a kontaktní adresu, označení vaší firmy na budově a služby recepce včetně obsluhy. Pokud byste chtěli něco navíc, není problém. Další dva balíčky jsou doplněny o takové možnosti, jako neomezený příjem korespondence, týdenní nebo měsíční přeposílání korespondence, vlastní pevnou linku s přesměrováním na váš telefon nebo přímo s operátorem, zasedací místnost, apod. Dostane se vám takových služeb, o kterých se některým podnikatelům může jen zdát. Vy toto všechno můžete mít na jednom místě a hlavně bez žádných starostí.

Spousta doplňkových služeb

Pokud si pronajmete virtuální sídlo, bude vaše společnost zřetelně označena na štítku budovy a adresu můžete využívat také jako kontaktní. Při mírném příplatku navíc získáte i další služby, jako jsou recepce, přesměrování telefonních hovorů a pošty, ale také například i možnost využívání zasedacích místností v budově.

Sídlo firmy od společnosti Profi-kancelář

Přesně tyto výhody přináší společnost Profi-kancelář. Zajišťuje nejen pronájmy kanceláří a získání sídla firmy, ale také založení s.r.o., případně nákupy takzvané ready made společnosti, tedy již hotové společnosti, která je přímo založena za účelem následného prodeje. Více informací se dozvíte na webových stránkách profi-kancelar.cz.

V případě virtuální kanceláře máte na výběr ze tří možností – Mini-sídlo, Profi-sídlo a Profi-kancelář. Liší se podle spektra služeb, které v rámci pronájmu získáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name