Zbavte se nepotřebných věcí a nakupte za výhodné ceny

Published by smichule on

Každý občas něco shání nebo potřebuje prodat nějakou věc. Jak na to snadno a rychle? Výbornou a moderní možností je internetový bazar. A ještě lepší je, pokud za vkládání inzerátů nemusíme platit, a to ani u kategorií jako je inzerce práce zdarma nebo reality inzerce zdarma. U těch je to totiž na mnoha stránkách zpoplatněno. Určitě oceníte, když budete moct vkládat text inzerce i s fotografií zadarmo, u všech kategorií. Ano, můžete inzerovat i v novinách, časopisech a na inzertních vývěskách, jedná se ale o metody poměrně zastaralé a neoslovíte tím tolik lidí. U online inzerce je vítané chytré vyhledávání, díky kterému si lze vyfiltrovat jen ty položky, které vás zajímají.

Prodávejte i nakupujte věci pro děti

Na dobrých stránkách, jako jsou i Nabizej.cz uvidí inzerát v krátkém čase velké množství lidí. Nemá smysl podávat jej tam, kde nikdo nechodí, nebo kde nejste spokojeni s uživatelským rozhraním. Připojte kvalitní fotografie a detailní popis. Nebývá problém inzerát topovat a zvýrazňovat, aby byl lépe vidět a na předních pozicích. Vše je přehledně členěno a inzerovat zvládne opravdu každý uživatel internetu. K nejnavštěvovanějším kategoriím patří inzerce pro děti zdarma. Oblečení, hračky, nábytek a další potřeby pro děti jsou výraznou položkou v rodinném rozpočtu a je vítané na nich trochu ušetřit. Z čeho vaše ratolesti už vyrostly, můžete nabídnout zase někomu dalšímu.

Vytvořte tolik inzerátů, kolik je třeba

Inzerátů můžete vytvořit, kolik potřebujete. Někdy je možné narazit i na darování. Týká se to například inzerce zvířat zdarma. Narodily se vaší kočce koťata a vy jim chcete najít dobré domovy? Nejde vám o zisk, ale o to, aby našly své majitele? Využijte sekci “daruji“ na inzertním serveru a připojte fotografie. Určitě se nějakému milovníkovi zvířat zalíbí.

Co patří k nejvyužívanějším kategoriím?

Asi nejvíce inzerátů je vkládáno do sekce elektro inzerce zdarma nebo pc inzerce zdarma. Můžete zde pořídit levně třeba notebook. Máte stále dobrý a funkční telefon, ale rádi byste nějaký o třídu nebo dvě lepší? Co s tím stávajícím? Nabídněte jej v kategorii mobily inzerce zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.