Kde si v Praze zajistit výměnu autoskla?

Vadné či prasklé sklo na autě může způsobit velké problémy. Bohužel se dá poškodit velmi snadno. Stačí dopravní nehoda nebo útok vandalů či zlodějů. Při poškození autoskla na nic nečekejte a obraťte se na Autosklo S.O.S. – specializovaný servis, který se zabývá výměnou autoskel i dalšími souvisejícími činnostmi.

 

Profesionální servis pro váš vůz

 

Nezáleží na tom, zda se výměna autoskla platí z pojištění či nikoliv, na tento autoservis se můžete spolehnout v každém případě. Zajistí vám expresní výměnu čelního, bočního nebo zadního autoskla, a to již do dvou hodin od přistavení do provozovny. Takže vše pohodlně zařídíte například během jednoho všedního dopoledne a opravu svého vozu tak sotva pocítíte, jelikož na nové autosklo rozhodně nemusíte čekat celý týden. Firma navíc funguje nonstop, její pracovníky tedy můžete kontaktovat opravdu kdykoliv.

 

Zajistí vám zde osobní i autobusová skla a kromě kompletní výměny skel se specializují také na bodové opravy. Nabízejí pomoc při vykradení vozu nebo instalaci autofólií s vynikajícími vlastnostmi a dlouhou životností.

 

Společnost Autosklo S.O.S. má v této oblasti již mnoholetou tradici, jelikož své služby poskytuje již od roku 2007. Disponuje týmem profesionálních mechaniků, kteří se školí přímo u renovovaných výrobců. Neváhejte a kontaktujte je s jakýmikoliv dotazy nebo s žádostí o radu.

 

Pneuservis a další služby

 

Společnost má dvě pobočky, a to na Praze 4 v Michli a na Praze 7 v Holešovicích, kde kromě výměny autoskel můžete využít i dalších služeb. Funguje zde profesionální pneuservis Praha, který zajišťuje například přezutí a možnosti úschovy pneumatik.

 

Dále můžete využít také služby čištění interiérů nebo renovace světlometů, která vám může ušetřit nemalou investici. Vyhledávané jsou i opravy karoserií nebo takzvaný rychloservis. Jestliže se bez svého vozu na dlouhou dobu neobejdete a chcete mít vše rychle vyřízené, je pro vás tento autoservis rozhodně dobrou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name