Kravaty mají mnoho podob

Kravaty již neodmyslitelně patří ke společenskému outfitu, výborně se ale hodí také do práce či na některé volnočasové aktivity. Můžete si zvolit klasické kravaty v uniformních barvách, které nikdy nezklamou, ale také můžete sáhnout po poněkud modernějších typu. Při výběru kravaty buďte vždy pečliví a uvědomte si v první řadě, k čemu ji budete nosit, kam ji budete nosit a jestli se vůbec bude hodit k vašemu typu postavy či charakteru.

Slim kravaty

Oblíbené jsou v současné době například slim kravaty, vyznačující se především stylem a menší šířkou. Pravým opakem takového druhu kravaty pak jsou regaty. Ty jsou naopak velmi široké. Slim kravata v jakémkoliv barevném provedení se může stát také součástí vašeho šatníku.

Jak na barvu kravaty?

Vybrat si správnou barvu kravaty není jednoduché a i zde je potřeba přihlédnout zejména k barvě košile, saka, fraku, ke kterým ji budete nosit. Ve veliké oblibě jsou dnes nejen černé a bílé kravaty, ale také červené kravaty, zelené kravaty, fialové kravaty nebo kravaty v lososové barvě.

A co děti?

Pro děti jsou v nabídce obchodů se společenským oblečením a doplňky připraveny dětské kravaty. Je jich rovněž více typů, dělí se dle barvy, velikosti i šířky. V podstatě jsou podobné jednobarevným kravatám i kravatám s více barvami, které nosí dospělí lidé.

Čím nahradit kravatu?

Namísto kravaty ale můžete nosit také jiné stylové a společenské doplňky. Tak například motýlek umí výborně nahradit tuto ozdobu, je originální a každý si vás s ním lépe všimne. Pokud si vezmete motýlka, budou si vás všichni hosté pamatovat, ať už hovoříme o svatbě, pohřbu nebo společenském večírku.

Své místo v kapsičce společenské košile nebo saka mají nesporně také kapesníčky. Nemusí být jen bílé, klidně popusťte uzdu své fantazii a využijte poněkud výraznější odstíny. Barvu ale znovu volte pouze tak, aby dobře ladila s ostatním oblečením do společnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name