Vyráběli jste někdy maturitní stužky?

Se spolužáky jsme dlouhou dobu přemýšleli nad tím, kde si objednáme maturitní stužky. Nikde se nám žádné nelíbili. Měli jsme určitou představu o tom, jak by měly vypadat. Nikde však nenabízeli nic, co by nám padlo do oka. Rozhodli jsme se tedy, že si nějaké vyrobíme. Všichni spolužáci byli z tohoto nápadu nadšení. Určitě to bude velká zábava. Musíme se ještě pořádně domluvit na tom, jakou finální podobu by měly naše maturitní stužky mít. Musíme také nakoupit potřebný materiál, což bude asi nejsložitější.

Z jakého materiálu maturitní stužky vyrobíme?

Tak to já sama ani nevím. Tohle si vzali na starost dvě spolužačky. Prý seženou vše, co je na výrobu potřeba. Já jsem proti tomu pochopitelně nic nenamítala. Společně jsme se jen domluvili na tom, jaká barva by se nám na maturitní stužky líbila. Vybrali jsme si tyrkysovou barvu, kterou já osobně mám velice ráda. Spolužačky vše nakoupí a poté se společně pustíme do samotné výroby. Všichni už se na to moc těší. Dokonce i kluci a to už je co říct.

Já nevím, jak se maturitní stužky vyrábí

Naštěstí máme ve třídě dívky, které vědí, jak maturitní stužky vyrobit. Ukážou nám přesný technologický postup. Prý na tom vůbec nic není. Našly si nějaký jednoduchý návod na internetu a prý to zvládne i to největší nemehlo. Jsem na to tedy opravdu velice zvědavá.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name