Čas, energii i finanční prostředky šetří elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky

Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektrokoloběžky a elektroskútry, jsou nenahraditelné. Šetří čas, finanční prostředky a zejména energii v husté dopravě. Spolehlivé elektroskútry a elektrokola jsou charakteristické snadnou údržbou, jednoduše se ovládají a jsou určené všem věkovým kategoriím. Obrovskými plusy elektrických dopravních prostředků je poměrně krátká doba nabíjení s dlouhou dojezdovou dobou, výkonný motor a hlavně pohodlí. S těmito prostředky se můžete dopravit až do vzdálenosti 80 km.

Některá elektrokola je lépe vzít do městského provozu, jiná do terénu, další jsou vhodná spíš na delší dojezdy a do kopcovité krajiny. Podstatný je rovněž ekologicky šetrný provoz. Rychlost, beznákladovost a spolehlivost jsou nejpodstatnějšími klady elektrokol. Vložená investice do elektrokola se tak každému nákupčímu v krátké době vrátí. Nezastupitelnou roli mezi stále oblíbenějšími přepravními prostředky hrají elektrokola skládací. Jejich největším pozitivem je jednoduchá skladovatelnost doma nebo během přepravy klasickým dopravním prostředkem. Taková elektrokola skládací je možné velmi jednoduše a rychle složit, případně uložit do přepravního vaku. Využijete je spíše pro městský provoz, uplatnění pro ně ovšem nenaleznete v přírodě nebo na nezpevněné komunikaci.

Populární jsou rovněž elektrokoloběžky, které jsou ideální jak do města, tak do lehkého terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz.  Elektrokoloběžky jsou nízkonákladové, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie zhruba 8 korun na 100 km. Jestliže máte rádi sport, pořízení elektrokoloběžky je pro vás bude parádním vyžitím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name