Jak využít obnovitelné zdroje energie pro domácnost

Published by Bouchner on

Míníte, jak by se dalo hospodárně topit a ohřívat vodu ve vašem domě? Hlavně pokud vytápíte objekt tuhými palivy, nebo dokonce elektrickou energií či plynem, tato varianta vás potěší. Obnovitelné zdroje jsou výhodné nejen z hlediska financí, jež se vám za rok podaří ušetřit, rozhodně však také proto, že nadobro využijete ekologický a k přírodě ohleduplný energetický pramen.

Na světě je dokonalý program Nová zelená úsporám

Pokud výrazně zmenšíte ekologické zatížení, rekonstrukci domu lze finančně dotovat z programu Nová zelená úsporám, jenž je podporován Státním fondem životního prostředí. Pojem Nová zelená úsporám jste jistě už někdy slyšeli. Neboť v ČR podpůrný program Nová zelená úsporám funguje už mnoho let. Hovoříme o podpoře obnovitelných energetických zdrojů a souběžně o energetických úsporách. Díky zmíněnému programu Nová zelená úsporám si můžete pořídit třeba tepelné čerpadlo, popřípadě fotovoltaický systém. Před pořízením se ubezpečte, jestli vyhovujete nutným předpokladům, jež jsou třeba dodržet k získání finanční podpory z programu Nová zelená úsporám.

Využívejte energii ze slunce v celé její šíři

V poslední době je oblíbeným pojmem solární ohřev vody, díky němuž za energie nebudete vydávat vysoké částky. Ekonomicky hospodárné je třeba zafinancování solární soupravy ROTEX, systém je zformován solárními kolektory a akumulační nádrží s vysokým tepelným dosahem. Stoprocentně funkční solární systém převede na teplo až osmdesát procent sluneční energie, jež se následně uchovává v akumulační nádrži.

Stejně jako na soupravu solárních systémů, tak i na fotovoltaické panely snadno dostanete příspěvek. V tuzemsku hodně využívaná fotovoltaika přeměňuje energie ze sluníčka na elektrickou energii. Až sto tisíc korun může představovat dotace z programu Nová zelená úsporám. Do panelu můžete investovat jakoukoliv částku, záleží už jenom na vás samotných, a také na tom, jaký skutečný výkon solárního panelu by vám opravdu vyhovoval. Stránky navrhované k ideálnímu nákupu jsou Iqenergy.cz, které jsou spravovány firmou SPOZE, s. r. o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.