Sestavte si vlastní RC model

RC modely nejsou na našem trhu žádnou velkou novinkou, mezi dětmi a dospívajícími se stále těší velké oblibě, protože dokáží zajistit zábavu na dlouhé hodiny. Tu nabízí nejen samotné používání RC modelu, ale také jeho sestavování, které si užívají všichni mladí modeláři. Pojďte se podívat na to, čím se moderní RC hračky vyznačují, v jakých variantách a s jakým příslušenství se dají zakoupit.

Široká nabídka RC hraček

Moderní RC hračky zahrnují celou škálu produktů. Označení RC znamená zkratku pro Radio Control (rádiově řízené modely). Tyto hračky jsou určeny spíše pro kluky a zahrnují například auta, letadla, vrtulníky nebo lodě. Jejich napájení nejčastěji zajišťuje samostatný akumulátor. Využívané, ale méně obvyklé, jsou benzínové motory v těchto modelech. Bohatý sortiment modelů a dalšího nezbytného příslušenství pro jejich sestavení vám přináší modelářský obchod RC-DRAGON.

Zde samostatně zakoupíte také akumulátory, elektromotory, nabíječe, podvozkové plechy, serva, regulátory, spojovací materiál, vrtule, nažehlovací fólie nejen na letadla nebo kompletní RC soupravy. Mezi nejprodávanější produkty v e-shopu patří RC modely letadel, které jsou dnes stejně oblíbené jako dříve nejčastěji kupovaná autíčka. Zatímco RC auto můžete pouštět kdekoliv, na letadlo přece už jen potřebujete více prostoru. A lepší než vlastní zahrada je v tomto případě rozlehlá louka, na které neriskujete, že budete muset běžet pro svou RC hračku za plot k sousedům.

RC modely pro začátečníky i pokročilé

V široké nabídce obchodu si vybere úplně každý. Ať už vybíráte pro své dítko jeho první RC model, nebo jste pokročilými uživateli. Modely se prodávají za různé ceny. Jak mezi nimi spolehlivě vybírat? Cena většinou závisí na zvoleném materiálu, který je pro konstrukci použit. Svou roli hraje také vybavení baterií nebo motorem. Čím byla výroba modelu složitější, tím je vyšší jeho cena.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name