V našem městě jsou palety nedostatkovým zbožím

Už jsem byl celkem zoufalý z toho, že jsem nemohl sehnat palety. Poměrně nutně jsem je potřeboval a nikde nebyly k dostání. Kontaktoval jsem hned několik firem, ale nikde jsem nebyl úspěšný. V jednu chvíli už jsem si myslel, že mám opravdu smůlu. Nebylo přeci možné, že by byl tento sortiment v dnešní době nedostupný. Já jsem především sháněl kvalitní palety, které něco vydrží. Nechtěl jsem takové ty obyčejné, které nemají vysokou kvalitu. V našem městě jsem je však bohužel nesehnal.

Proč jsem palety sháněl?

Musím Vám říct, že jsem nesháněl palety přímo pro sebe. Nařídil mi to můj šéf. Pár kusů jsme poměrně nutně potřebovali do práce a já jsem byl tímto úkolem pověřen. Myslel jsem si, že to nebude nic složitého, ale to jsem se zmýlil. Můj nadřízený se mě každé ráno v práci ptal, zda jsem je sehnal. Já už nevěděl, co mu mám říct. On si snad myslel, že jsem ještě ani nezačal palety shánět. Snažil jsem se mu vysvětlit, že nikde nejsou k dostání.

Kolega mi pomohl palety sehnat

Nakonec to dopadlo tak, že mi jeden z mých kolegů pomohl palety sehnat. On měl nějaké známého v jedné z firem, které tento sortiment nabízejí. Jsem mu za to neskutečně vděčný, protože mi opravdu pomohl. Nevím, co bych si bez jeho pomoci počal. Šéf byl rád, že se nakonec vše dobře vyřešilo.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name