Fusekle- mnohdy opomíjená, ale důležitá část outfitu

Běžnou součástí našich outfitů jsou ponožky různých podob. Oblékáme je téměř každý den, na doma i na ven. Ženy je občas nahrazují punčocháči nebo podkolenkami, ale muži je nosí denně. Pokud tedy zrovna neobují sandály, do kterých jsou ponožky nežádoucí. Na e-shopu fusekle.eu. nakoupíte ponožky pro celou rodinu na léto i zimu, nechybí termoprádlo pro děti i dospělé a další doplňkový sortiment.

Dívejte se, jaké ponožky oblékáte!

Mnoho lidí nepřikládá ponožkám velký význam, zkrátka nějaké ráno vezmou ze šuplíku, téměř poslepu nazují a vyrazí. Není divu, že se pak může stát, že máme každou ponožku jinou, objeví se na nich díra nebo netrefíme barvu k našemu outfitu. Nezřídka totiž ponožky vykouknou, i když máme dlouhé kalhoty, a je potom trapné, jedná-li se například o kombinaci tmavých kalhot a bílých ponožek. Jiné fusekle oblékáme na sport, jiné na pracovní schůzku, další kategorií jsou pracovní ponožky, které se nehodí pro práci v kanceláři, nýbrž pro práci manuální, ocení je například dělníci nebo zedníci.

A co v zimě?

V chladných dnech oceníme zimní ponožky nebo podkolenky. Nohy by přece měly být dostatečně v teple! V případě, že se vydáváme ven opravdu v mrazu, zvažme, zda neobléct termoprádlo pro muže či ženy, termo ponožky a zajistit si tak dostatečný komfort i v mínusových teplotách. Vydáváme-li se do hor a na lyže, mělo by jít téměř o samozřejmost.

Důležitý je jak komfort, tak vzhled

Ponožky by měly být především komfortní, a samozřejmě i dobře vypadat. Nemůžeme spoléhat na to, že celý den zůstanou skryty v botách. V létě a na sporty se hodí kotníkové ponožky, v chladnějších dnech ponožky vyšší. Do obleku vždy ponožky k tomu určené, tmavé, dostatečně vysoké, reprezentativně vypadající. Bavlněné ponožky skvěle sají pot a jsou klasikou, v módě jsou materiály jako bambus, a prodávají se elastické ponožky, které skvěle padnou a nikde netlačí jejich lem.

Speciální ponožky pro diabetiky

Co se týká dětských ponožek, zde se mohou návrháři vyřádit, nemusíme se bát barev a potisků. Děti jistě ocení, když budou jejich ponožky veselé, nemusí mít plný šuplík těch jednobarevných nebo dokonce černých. Na své nohy by si měli dávat pozor cukrovkáři, proto se vyrábějí diabetické ponožky, které jim zajistí dostatečný komfort a péči o chodidla a prsty na nohou.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name