Jak na skvělé domácí jogurty, sýry a kefíry?

Published by Bouchner on

Chutný domácí jogurt. Výborné domácí sýry. Vynikající dobrůtky z farmářských trhů zabraly místa prefabrikátům z obvyklých prodejen. Jak by se daly doma takové lahody zhotovit? Bulgaricus přichází s návody na dané produkty i mnohé jiné, jež si zvládne vyrobit doma každá zručná hospodyňka, ale i zavedený mlékárenský podnik s orientací na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a surovin. Poznejte vynikající kefíry, jogurty, sýry se smetanovou a sýrařskou kulturou z Bulharska a jiné už vám tolik nezachutnají.

Pro vyrobení domácího sýru určitě využijete nezbytné suroviny – chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý zdokonaluje sýřitelnost mléka a jeho výtěžnost. Navíc chlorid vápenatý skvěle nahrazuje absentující kalcium, jenž se ztrácí při mléčné pasterizaci. Nízké množství kalcia zapřičiňují špatnou srážlivost mléka. Kvůli mléčnému srážení je nutné přidávat syřidlo, jak používané syřidlo na výrobu sýrů živočišné, tak i mikrobiální nebo dokonce rostlinné syřidlo. Uvedené potřebné výrobky nabízí internetová prodejna Bulgaricus.

E-shopem avizované mlékárenské kultury jsou optimální pro domácí jogurt, chutný čerstvý sýr, zakysanou smetanu, kefír, nepřekonatelné bio acidofilní mléko a bio raženky. Kefírová kultura je vhodná k výrobě kefíru, sýrařská kultura z Bulharska je zas potřeba pro výrobu domácího sýru, smetanová kultura je dobrá pro zakysanou smetanu a tvaroh, pro výrobu jogurtů se užívá bulharská jogurtová kultura. Bohatě zásobený internetový obchod obsahuje všechny vyjmenované složky pro domácí výrobu. Doporučujeme využít také probiotika po antibiotikách na střeva, jež se zasluhují o potřebnou obnovu střevní rovnováhy, ale také celého organismu. Je prokázáno, že za spoustou neduhů může být narušená střevní mikroflóra. Je známo, že přírodní probiotika způsobují regeneraci celého těla a mikroflóry ve střevech u dětí, stejně tak žen i mužů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.