Co za nápis na maturitní skleničky?

Na ples právě vybíráme nějaké zajímavé maturitní skleničky. Pořád přemýšlíme o tom, jaký nápis na ně zvolíme. Chtěli bychom být originální, ale nic nás nenapadá. Většina studentů volí nápis Maturant 2016. Mě to přijde takové tuctové a moc se mi to nelíbí. Já bych si představovala třeba nějaký vtipný verš. Ono je však celkem těžké něco vtipného a originálního vymyslet. Nechceme někoho jen kopírovat. Chceme originální maturitní skleničky a nemáme žádný dobrý nápad.

Třídní učitelce se líbí klasické maturitní skleničky

Napadlo nás, že se poradíme s naší třídní učitelkou. Ta nám řekla, že se jí líbí klasické maturitní skleničky. Prý by na našem místě volila klasiku a nevymýšlela by nějaké hlouposti. Já jsem tento názor tak nějak očekávala. Vím, že naše třídní učitelka je poměrně konzervativní a že by se do žádných bláznivin nepouštěla.

Vybrat maturitní skleničky je vážně složité

Vůbec tedy nevím, co si počneme. Já bych chtěla originální maturitní skleničky a někteří spolužáci také. Část třídy si to rozmyslela a chtějí raději klasiku. Nevím tedy, jak tohle vůbec dopadne. Zatím se nehádáme, ale ve třídě už začíná panovat taková dusná atmosféra. Já se nerada hádám a tak doufám, že žádné hádky nebudou. Chci mít originální maturitní skleničky, ale ne za každou cenu.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name