Erika Christensen – americká hollywoodská herečka patří mezi Scientology

Published by jim8521 on

Erika Christensen herečka která se hlásí ke scientologii

Úspěšná americká herečka Erika Christensen se v roce 2015 provdala za cyklistu Colea Manesse. Svatba se konala v sobotu na ranči v blízkosti Palm Springs v Kalifornii. Dvojice se zasnoubila v listopadu 2014. Erika Christensen vyrostla v rodině Scientologů a Scientologii poznala od raného dětství.

Erika Christensen herečka která se hlásí ke scientologii

Erika Christensen herečka která se hlásí ke scientologii

Erika Jane Christensen získala díky účinkování v thrilleru Traffic – nadvláda gangů (2000) cenu MTV Movie Award či Screen Actors Guild Award. Rodačka ze Seattlu si zahrála i ve filmech jako například Nebezpečná známost (2002), Rokerky (2002), Perfektní skóre (2004), Jízda na střele (2004), Tajemný let (2005) či Veronika se rozhodla zemřít (2009). Účinkovala také v seriálech Six Degrees (2006 – 2007) či Parenthood Rodičovství (2010 – 2015).

Více o seriálu Parenthood Rodičovství (2010 – 2015)

Všech 13 epizod od prvního období amerického komedie tyto životy čtyř sourozenců, které se snaží přejít vzestupy a pády rodičovství. Zeek a Camille Braverman (Craig T. Nelson a Bonnie Bedelia) mají čtyři dospělé děti; svobodná matka Sarah (Lauren Graham) se vrací zpět ke svým rodičům se svými dvěma dětmi, Amber a Drew (Mae Whitman a Miles Heizer); korporátní právník Julia (Erika Christensen) se snaží udržet věci na hladině, zatímco její manžel, Joel (Sam Jaeger), zůstává doma; Crosby (Dax Shepard) se nakonec museli čelit odpovědnosti dospělých ; zatímco nejstarší syn Adam (Peter Krause) a manželka Kristina (Monica Potter), zjistí, že jejich podivín syn Max (Max Burkholder), má Aspergerův syndrom.

Jaký je Scientologie?

osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Co může nabídnout Scientologie, aby osvobodila člověka z duchovního otroctví?

Základem každé obtíže s nalezením řešení je neznalost principů chování této věci. Jen málo nešťastných lidí ví přesně proč jsou nešťastní a ještě méně z nich ví jak funguje lidská mysl.

Díky kurzu Anatomie lidské mysli řada lidí pochopila jak funguje lidská mysl a jak být opravdu šťastným.

Porozumíš více sám sobě, svým reakcím na různé situace a svému životu.
Zjistíš, co je to, co Ti brání využívat Tvůj potenciál naplno a jak to obnovit.
Dozvíš se, z čeho pochází vlastní znehodnocování a proč nedosahuješ svých cílu tak, jak chceš.
Plně porozumíš reakcím druhých a budeš jim umět lépe pomoct.
Zjisti, co všechno můžeš mít z minulosti do mysli nahráno, jaký to může mít v současnosti na Tebe vliv a jak to vyřešit.
Nauč se mít svůj život více pod kontrolou a začni si ho užívat naplno! 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *